تماس با مجموعه‌ی آوای بهار
ابتدا بایستی به محضر شما تبریک بگوییم، زیرا به درجه ای از فهم و نبوغ رسیده اید، که برای سلامت روان خود ارزش قائل شده و به روانشناس مراجعه کرده اید؛ همچنین برای مرتفع کردن مشکلات خود مسیر اصولی و علمی مشاوره توسط متخصصان این زمینه را پیش گرفته اید. مجموعه ی آوای بهار در همین ابتدای کار این نوید را به شما می دهد که تا حل شدن مشکلات و معضلات شما در کنارتان مانده و به یاری حق تعالی به هدف غایی دست پیدا کنیم.
همانگونه که بهتر می دانید، امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به تبع آن افزایش سرعت بشریت، مشکلات روانی بیش از هروقت دیگری رو به افزایش است. علاوه بر این مشکلی، معضلی که عواقب اینگونه مسائل را دوچندان می کند، عدم اعتنای مردم به سلامت روان و مراجعه به متخصصان در این زمینه می باشد. همانگونه که پیشرفت تکنولوژی و صنعت موجب تغییر سبک زندگی ما شده و مراجعه ی ما به پزشکان هر روز بیشتر و بیشتر می شود؛ نیاز است که به همان میزان هم به روانشناسان مراجعه کرده و سلامت روح و روان خود را چک کنیم.
مجموعه ی آوای بهار با مدیریت استاد و روانشناس برجسته سرکار خانم معصوم تفته، بستری را فراهم کرده تا مراجعان برای مشاوره و طی پروسه ی درمانی خود توانایی استفاده از انواع مسیرهای ارتباطی را داشته باشند. شما در هر نقطه از جهان که قرار داشته باشید، کافیست با مراجعه به وب سایت آوای بهار از خدمات مشاوره و درمان استفاده کنید.

( متن alt عکس)
آنتونی رابینز: به درستی که هر کس به توفیق بزرگی نائل شده است؛ نمونه، سرمشق، آموزگار، یا راهنما و مشاوری داشته است تا راه درست را به او نشان دهد.

همواره انسان در طول زندگی خود می بایست انتخاب های گوناگونی در زمینه‌ های مختلف انجام دهد. این انتخاب ها بایستی حتما با توجه به شناخت فردی و روحیات شخصی انجام شود و کیست امروز که خودش را کامل بشناسد؟ مجموعه ی آوای بهار با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده با سرپرستی سرکار خانم معصومه تفته، شناخت شما از درونتان را به منصه ظهور می رساند و همچنین با رهنمودهای کارشناسی شده شما را در انجام انتخاب هایتان یاری می نماید.
در این قسمت که کانال برقراری تماس با ما می باشد، با انتخاب مسیر ارتباطی و تکمیل اطلاعات شخصی زمان مناسبی برای شما رزرو می شود که پس از تایید کارشناسان توسط مسئولین رزرواسیون و برنامه ریزی برای زمان دقیق و نهایی با شما هماهنگی می شود. یقین داشته باشید که با کمک مجموعه ی آوای بهار تمامی مراحل سخت زندگی را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت، البته به شرط همت و پشتکار!
مفتخریم خدمتتان عارض شویم که این مجموعه از جمله مراکز مشاوره‌ای است که در کوتاهترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده و نوبت مشاوره شما را نهایی خواهد کرد. این مجموعه با بهره گیری از به روزترین علوم و تکنیک های روانشناسی نسبت به رفع مشکل یا درمان شما اقدام خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *