موسسه آوای بهار ، دوای دردهای روحی و ذهنی

بنویسید موسسه آوای بهار، بخوانید راه نجات از مشکلات. در دنیای امروز همگی با مشکلات و درگیری های ذهنی و فکری فراوانی سر و کله می‌زنیم. این معضلات فکری همانند آلودگی و ویروس های خطرناک هستند که به جای تاثیر گذاشتن روی جسم بر روی افکار، ذهن و روحیه ما تاثیر می‌گذارند. همانقدری که برای سلامت جسمی ارزش قائل هستیم و اگر احساس درد یا ناراحتی داشته باشیم به پزشک مراجعه می‌کنیم، به همان میزان بلکه بیشتر باید پیگیر درمان روحمان نیز باشیم. کلینیک روانشناسی آوای بهار زیر نظر خانم دکتر معصومه تفته متخصص روانشناسی، همان پزشک روحی است که همه ما نیاز داریم.
استفاده از شیوه نوین و شگفت انگیز آسترولوژی برای درمان
آیا تا به حال با کلمه آسترولوژی آشنا شده اید؟ آسترولوژی یا اختر بینی یکی از علوم ثابت شده در جهان روانشناسی است. این علم شامل بررسی تاثیرات اجسام آسمانی مانند ستارگان و سیارات در زندگی و طالع افراد است. روانشناسی به کمک ستارگان و اجسام سماوی از دیرباز شهرت داشته و مورد استفاده بوده است.
سرکار خانم دکتر معصومه تفته از علوم آسترولوژی و روانشناسی یونگی برای درمان و مشاوره استفاده می‌کنند. این یک آپشن و نکته ای است که کمتر جایی پیدا می‌کنید. روانشناسی یونگی یکی از فوق العاده ترین و کارآمد ترین سبک ها در روان درمانی است. وجود بیش از 3000 هزار پرونده درمانی موفق در کارنامه دکتر تفته بیانگر کارآمدی و کاربلدی ایشان و سبک کاری ایشان است. در موسسه آوای بهار برای هر مشکل شما راه حل وجود دارد.
دکتر تفته با جدیدترین متد و کارآمد ترین روش ها، برای هر معضلی یک راه حل عملی در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مشاوره ها و ارائه راه کار های کلیدی در زندگی می‌تواند سکوی پرتاب شما به سمت جلو باشد. با دکتر تفته تحول را به زندگی خود هدیه کنید. رزومه کاری و موفق ایشان در زمینه روانشناسی باعث شده است بهترین گزینه برای مراجعه کنندگان به حساب بیایند به این دلیل که ایشان علاوه بر اطلاعات تحصیلی و مدرکی، دارای تجربیات فراوانی هستند و از نزدیک با انواع مشکلات آشنا می‌باشند.

در آسترو تراپی چه خدماتی ارائه می‌شود؟
همانطور که می‌دانید انرژی های کیهانی در زندگی افراد بسیار تاثیر گذار هستند، اگر با علوم این انرژی ها آشنا باشیم می‌توانیم به عنوان یک راهنمای فوق العاده در زندگی از آنها استفاده کنیم. در آسترو تراپی خدماتی از قبیل زیر ارائه می‌شود:
تقویت زنانگی و مردانگی افراد
آموزه های اخلاقی کارل یونگ
بررسی پدیده های نجومی مانند قمر در عقرب
توصیه های غذایی و تغذیه ای بر پایه آسترولوژی
هوروسکوپ روزانه
انواع چارت های کیهانی مانند چارت تولد، ترانزیت، روابط عاشقانه

آشنایی با چارت های تولد، ترانزیت و روابط عاشقانه

چارت تولد: یکی از روش های روانشناسی دکتر تفته گرفتن چارت تولد است. چارت تولد هر شخص مخصوص خود او، خاص و بی همتاست. در این چارت که مانند شناسه افراد می‌باشد تاثیرات انرژی های کیهانی در امور زندگی مانند، ازدواج، شغل و… را مشخص می‌کند.
چارت ترانزیت: وضعیت و جایگاه اجسام کیهانی مانند سیارات و نیروهای آنان در زندگی همه انسان ها دخیل است. دکتر تفته با گرفتن چارت ترانزیت برای شما از انرژی های موجود در روند زندگی و رفتار های روحی شما را مطلع می‌کند.
چارت مچ یا روابط عاشقانه: کیهان و انرژی های دنیای پیرامون ما در همه ابعاد زندگی ما دخیل هستند. حتی از طریق آنها می‌توان میزان سازگاری خود با افراد را متوجه شویم. دکتر تفته با استفاده از روش چارت مچ میزان سازگاری شما را با کسی که دوستش دارید و همسر آینده شما مشخص می‌کند.
با استفاده از این چارت ها به زندگی خود و زندگی کسی که دوست دارید آشنایی کامل پیدا خواهید کرد، مسیر پیش رو برای شما روشن خواهد شد و متوجه می‌شوید باید چه رفتاری داشته باشید و در برخورد با مشکلات چگونه عمل کنید. در موسسه آوای بهار زندگی کردن را بیاموزید.

موسسه آوای بهار کلیدی برای تمام قفل ها
بسیاری از مشکلات زندگی مربوط به رفتار ها، عادت ها و اخلاق های گوناگون ماست. عدم اطلاعات کافی برای چگونگی برخورد ها و به اصطلاح چه کار کردن ها در موقعیت ها مختلف باعث ایجاد آسیب ها و مشکلات زیادی در زندگی خواهند شد. موسسه آوای بهار تمام چیز هایی که شما باید در زندگی بدانید و عمل کنید را دراختیارتان قرار می‌دهد.
اگر در زندگی فردی خود مشکلاتی مانند، افسردگی، عدم اعتماد به نفس، خجالت زدگی، استرس و اضطراب فراوان، عدم توانایی دوست یابی، مشکلات عاطفی، وسواس فکری و مشکوکیت فراوان، اعتیاد، اختلالات خواب، شب ادراری، و… دارید. و یا اگر در زندگی اجتماعیی خود مشکلاتی مانند، دعوا های زن و شوهری، دعواهای خانوادگی، مشکلات تربیت فرزند، فرزند ناآرام، فرزند پرخاشگر، فرزند گوشه گیر، مشکلات جنسی و زناشویی، زود انزالی، قدرت پایین نعوظ و… دارید. موسسه آوای بهار و سرکار خانم دکتر تفته ناجی شما خواهند بود.

بهترین خدمات با بالاترین کیفیت
اگر به سایت آوای بهار مراجعه کنید و در تب ها و صفحات جستجو کنید متوجه خواهید شد برای تمام مشکلات شما صفحه ای وجود دارد. ما به خوبی با معضلات فکری و روحی، فردی و اجتماعی آشنا هستیم و برای همه آن ها راه حل های مختلفی در نظر داریم. روش های مختلفی از جمله آسترو تراپی، روانشناسی کلمات، مشاوره های عملی، شغلی و تحصیلی، انواع چارت ها و… توسط دکتر تفته برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است تا از گرفتن جواب و رسیدن به مقصد مورد نظر اطمینان کسب کنیم.
هدف آوای بهار و دکتر تفته کمک به بهبود وضعیت روحی و ذهنی افراد در جامعه است. ایشان به عنوان رسالت یک روانشناس خود را وقف فعالیت های مدنی و انجام اموری که در راستای آرامش بخشی به جامعه مفید است، کرده اند. به همین منظور قیمت و هزینه های هر کدام از گزینه ها و مشاوره های درخواستی بسیار معقولانه و به صرفه است. مطمئن باشید شما بیش از چیزی که پرداخت می‌کنید، خدمات دریافت خواهید کرد. مشاوره روانشناسی آنلاین، مشاوره روانشناسی تلفنی و هر حالتی که برای شما مقدور است ما برای آن آماده هستیم. اگر توانایی مراجعه حضوری ندارید می‌توانید از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنید.
ما در آوای بهار مهارت زندگی کردن را در اختیار شما قرار می‌دهیم. این مهارت ها از جمله آموزش های مختلف و مشاوره های قبل و حین ازدواج است. مهارت های برخورد با همسر، رموز جذابیت، افزایش قدرت بیان، چگونگی برخورد با دوست دختر یا دوست پسر، آموزش های عملی در تربیت کودکان، مشاوره هایی که قبل از انجام مصاحبه های شغلی نیاز دارید و بسیاری دیگر از موارد دیگر، کافی است قدم اول را شما بردارید، ما شما را به مقصد می‌رسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *