قوانین و مقررات سایت آوای بهار، تضمینی برای اعتماد شما
قانون همه جا نظم دهنده است و بهترین ضمانت برای انجام یک فعالیت مفید و موثر است. موسسه آوای بهار به منظور ایجاد شفافیت بین مراجعه کننده و پذیرنده و همچنین جلب اعتماد شما عزیزان قوانین و مقرراتی را تنظیم کرده است تا از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نماید. قوانین و مقررات سایت آوای بهار به این شرح است:
درباره وب سایت
ضمن عرض خوش آمد، باعث افتخار است که سایت آوای بهار را برای انجام امور خود و دریافت خدمات روانشناسی انتخاب کرده اید. وب سایت آوای بهار وابسته به موسسه آوای بهار تحت اشراف سرکار خانم دکتر معصومه تفته متخصص انواع زمینه های روانشناسی و روان درمانی می‌باشد. این وب سایت به جهت راحت تر کردن ارائه خدمات برای شما در هر نقطه ای که هستید طراحی شده است. لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت در همه ساعات در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی مشکلات و سوالات شما خواهد بود. تمام فعالیت های آوای بهار در این سایت انجام می‌گیرد و برای جلوگیری از فیشینگ و دزدی اینترنتی از درگاهی دیگر استفاده نکنید.
مالکیت تمام وب سایت و محتوای درج شده، زیر نظر موسسه آوای بهار است
به منظور جلوگیری از سوء استفاده برخی از افراد از محتوا و یا بخش هایی از سایت، آوای بهار تمام مالکیت این سایت را منحصر به همین موسسه می‌داند. اصلی ترین و مستقیم ترین درگاه ارتباطی با این موسسه و دکتر تفته از طریق همین وب سایت صورت می‌گیرد. سایت آوای بهار کاملا قانونی و دارای مجوز های مربوطه است. نماد اعتماد الکترونیک، ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی، تحت نظر مستقیم بانک ها و درگاه های انتقال پول، نماد های معتبر از موسسه های داخلی و بین المللی روانشناسی، مهر تاییدی بر اعتبار سایت آوای بهار است. از شما خواهشمندیم که قوانین و مقررات سایت آوای بهار را با دقت بخوانید. استفاده از خدمات این وبسایت و یا خرید یکی از خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط آوای بهار محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد.
پذیرش شرایط
به جهت استفاده از تمامی امکانات و خدمات سایت شما باید تمام قوانین را پذیرش کنید. به عنوان مثال هنگام پرداخت هزینه مشاوره ها و یا خرید خدمات آسترولوژی و محصولات فیزیکی لازم است برای نهایی شدن خرید، تیک موافقت خود با قوانین را بزنید. این قوانین به جهت حفظ امنیت خودتان و جلوگیری از سوء استفاده ها در نظر گرفته شده است.

برای دسترسی بهتر و ایمن، در سایت ثبت نام کنید
ثبت نام شما در سایت نشان دهنده حضور حقیقی شما است. به همین منظور تمام خدمات و بخش های سایت برای شما باز خواهد بود. در هنگام ثبت نام از نام، ایمیل و آدرس معتبر استفاده کنید تا در هنگام دریافت خدمات دچار مشکل نشوید. همچنین شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این موسسه می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است. زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وبسایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این ضوابط و شرایط سایت آوای بهار را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات و ارسال دیدگاه ها برای شما فعال خواهد بود.
لازم به ذکر است که اطلاعات شخصی شما حریم شخصی شما است و نزد ما امن و امانت است و توسط سیاست های حریم خصوصی از آنها مراقبت می‌شود.
شما به عنوان عضو وب سایت این قوانین و مقررات سایت آوای بهار را می‌پذیرید
1. تمام فعالیت ها و استفاده های شما از وب سایت کاملا قانونی بوده و ضمن حفظ قانون کپی رایت از فعالیت ها و درخواست های غیر قانونی ممانعت به عمل آورید.
2. شما مسئولیت، ایمیل، رمز ورودی و پرداخت های خود را به عهده می‌گیرید. لازم به ذکر است که سایت تحت نظر رسمی مراجع بانکی است و درگاه های معتبر و دور از فیشینگ دارد. قبل از هرگونه پرداخت و ثبت سفارش ابتدا با منشی هماهنگ کنید و سپس مشخصات و اطلاعات ورودی را به خوبی چک کنید و تنها پرداخت های خود را به حساب دکتر معصومه تفته واریز کنید. زیرا سایت آوای بهار و دکتر تفته هیچ مسئولیتی را در قبال این موارد تقبل نمی‌کنند.
3. شما متعهد می‌شوید بدون اجازه و هماهنگی سایت آوای بهار حق کپی از هیچکدام از خدمات را نخواهید داشت.
4. شما متعهد خواهید شد درصورت درخواست کنسل کردن وقت مشاوره، 48 ساعت قبل از آن اعلام کنید و به منشی اطلاع دهید.
تعهدات موسسه آوای بهار به شما
1. اصل رازداری و حفظ حریم خصوصی؛ تمام اطلاعات، گفتگو ها و هر آنچیزی که از شما به دست مشاور شما می‌رسد، طبق اصل رازداری و قوانین و مقررات سایت آوای بهار، نزد دکتر تفته ایمن خواهد بود و هیچگونه اشتراک گذاری یا سوء استفاده صورت نخواهد گرفت. تمام مکالمات، تلفنی، چت ها، تماس های تصویری و… ذخیره و آرشیو گیری نخواهد شد. این تعهد در سیستم آوای بهار وجود دارد که حریم شخصی شما در بالاترین سطح ممکن نگهداری شود.
لازم به ذکر است که در مواقع خاص و ضروری طبق مصوبات و قوانین، در صورت احتمال آسیب رسانی بیمار به خود یا به اطرافیان خود و یا درخواست مقامات قضایی، آوای بهار این حق را دارد که اطلاعات را در اختیار مسئولین ذی ربط قرار دهد.
همچنین شما متعهد خواهید شد، مکالمات و گفتگوهای درمانی به هیچ وجه بدون هماهنگی مشاوران ضبط نخواهد شد.
2. اطلاعات تماس؛ شماره تماس های ارسالی باید واقعی و فعال باشند. این شماره ها تنها در پرونده درمانی آنها و به منظور هماهنگی جلسات مشاوره ذخیره می‌شود.

  • حفظ حریم شخصی و امنیت نگهداری اطلاعات درمانجو : آوای بهار متعهد به حفظ حریم شخصی و خصوصی درمانجو و امنیت نگهداری اطلاعات پرونده و روند درمانی است.و در این مهم ،از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.مکالمات تصویری و تلفنی به هیچ عنوان در جایی ذخیره و آرشیو نخواهد شد ،مگر در شرایط خاص و با هماهنگی درمانجو.ولی در صورت نیاز و بیم آسیب رساندن بیمار به خود و اطرافیان و برای پیشگیری از خطرات و مشکلات بزرگتر ، آوای بهار  در صورت احراز شرایط اضطراری، این حق را برای خود محفوظ میدارد که اطلاعات لازم را در اختیار مراجع قانونی بگذارد.درمانجو نیز متعهد میباشد که بدون اجازه و  هماهنگی مشاوران ،مکالمات و روند درمانی و تماس ها را ضبط نکند و توصیه ها و روشهای درمانی را جایی بازگو و نشر  نکند.
  • اطلاعات تماس :شماره تلفن و اطلاعات و مشخصات درمانجو ،تنها در پرونده درمانی ذخیره میشود که برای هماهنگی روند درمانی و رزرو وقت مشاوره بکار برده میشوند. درمانجو باید شماره تلفن واقعی خود و در صورت نیاز یکی از اطرافیان معتمد خود را ارائه دهد.
  • تغییر زمان جلسه مشاوره یا کنسل کردن : در صورت تمایل برای تغییر زمان جلسه یا کنسل کردن آن،باید تا 48 ساعت قبل از زمان جلسه ،به اطلاع منشی برسد.
  • دقت در پرداخت ها : قبل از هر پرداختی حتما با منشی هماهنگ کنید و واریزی ها تنها باید به کارت های بانکی بنام معصومه تفته صورت بگیرد.بدیهی است که آوای بهار در قبال اشتباهات  واریزی هایی بجز حساب های خانم معصومه تفته  و یا رعایت نکردن اصول امنیتی در درگاه های پرداختی ،مسئولیتی نخواهد پذیرفت.
  • شرایط اورژانسی :در صورت بوجود آمدن شرایط حاد و اورژانسی با شماره تلفن های **** تماس بگیرید..