بروج زودیاکی که با وجود دیدن علائم خطر،عاشق آدم اشتباه می شوند!

 

هر برج زودیاک دارای ویژگی های منحصر به فرد ،برای جذب و شیفته کردن دیگران است. با این حال همه ی ما حتی قوی ترین شخصیت ها، شیفته ی فردی میشوند.

وقتی شیفته ی کسی می شویم در ضعیف ترین حالت خود قرار داریم.ابتدای این امر هیچ فردی متوجه آن نخواهد شد اما زمانی علائم شیفتگی را در می یابد که بسیار دیر است.

شما ناگهان شروع به انجام کارهای جدید می کنید و تمام تلاش خود را به کار می برید تا طرف مقابل خود را شاد کنید و به او انرژی مضاعفی تزریق کنید.

عشق یکی از خالص ترین احساسات است ،اما این روزها دنیا کمی بی رحم تر شده است.

در زمانی که عشق میان دو نفر برابر نیست ، سرانجام یک نفر ضربه ی مهلکی خواهد خورد.

اما طی تحقیقات و آمار ثبت شده برخی بروج زودیاک هستند که به راحتی یا حداقل یک بار در عمرشان شیفته ی آدم اشتباه میشوند.آن ها سیگنال های اشتباه بودن یک فرد را دریافت کرده اما اهمیت نمی دهند. یکی از اشتباهات رایج این متولدین نادیده گرفتن ارزش های خود است.

در اینجا لیست متولدینی که عاشق آدم اشتباهی می شوند را آماده کرده ایم:

 

•فروردین(متولدین 21مارس – 19 آوریل)

قدرت تصمیم گیری این افراد بالاست اما به دلیل اینکه اولویت آنها در انتخاب شریک عاطفی ویژگی های ظاهری اعم از زیبای صورت ،خوش لباس بودن و…است،انتخاب های اشتباه دارند. و در دیدن باطن دیگران بسیار ضعیف هستند.

زرق و برق جعلی رایج ‌ترین نشانه یک فرد غیرقابل ‌اعتماد است. فروردینی ها به جای زیبایی ، اشتباه را انتخاب می‌ کنند.

 

•تیر (متولدین 21 ژوئن – 22 جولای)

متولدین تیر بسیار خلاق هستند. آن ها همیشه از طریقی شریک عاطفی خود را شگفت زده خواهند کرد. همچنین این افراد به دلیل وفاداری و مراقبت هایشان از طرف مقابل ،جزو بهترین عاشقان هستند.

اما سوالی که پیش می آید این است:چرا این افراد جذب آدم اشتباه می شوند؟

بیش از حد عاطفی بودن!

تیرماهی ها تشنه ی عشق هستند. و تشنگی آن ها اغلب برای عشق و محبت مانند خون که حیوان درنده را جذب میکند،آدم اشتباه را به خود جذب کرده و خود نیز عاشق آن می شوند.

 

•خرداد(21 می – 20 ژوئن)

همه ی ما میدانیم که متولدین خرداد از مهارت ارتباطی خارق العاده ای برخوردارند. همچنین آن ها قلب کسی را نمی شکنند و این دقیقا چیزی است که باعث ویرانی شان میشود.

اشتیاق آن ها نسبت به عشق و محبت ،باعث می شود کمتر از آنچه استحقاق اش را دارند دریافت کنند.

•مهر(23 سپتامبر – 22 اکتبر)

بله پرچم دار جذابیت می تواند اشتباهاتی را مرتکب شود.دلیل این اشتباه بیشتر بدشانسی ذاتی آن ها در این مورد است. و مستعد این هستند که بارها و بارها انتخابی اشتباه داشته باشند.

آنها استعداد عجیبی در بروز علاقه به طرف مقابل دارند اما ترجیح می دهند احساسات خود را مخفی کنند.که این خود باعث ناکامی در رابطه می شود.

 

•آذر(22 نوامبر – 21 دسامبر)

آنها از لحاظ عاطفی شکننده هستند. آن‌ها آشفته و عموماً مشغول کارهایشان هستند. این باعث می‌شود که از پرداختن به رابطه و صرف زمان اجتناب کنند. پس افرادی که برایشان باقی می ماند بروج شیطانی زودیاک هستند.

گاهی اوقات در توجه به افراد شایسته سهل انگاری می کنند. آنها چسبناک هستند و در نهایت به دنبال شخص اشتباهی می افتند که برای احساسات آنها ارزش قائل نیست و کمترین زمان را در این رابطه سرمایه گذاری نمی کند.

 

•آبان(23 اکتبر – 21 نوامبر)

متولدین برج عقرب بسیار دلسوز و حساس هستند.آنها دارای حس شهودی عمیقی می باشند که می تواند تمام ویژگی های طرف مقابل شان را حدس بزند. اما با این حال شهود خود را بروز نمی دهند و باعث سوءاستفاده طرف مقابل می شود.

پروژه های مرتبط