مشاوره تجاوز ،طعم زندگی را برای شما شیرین می‌کند


تجاوز واژه ای است که حتی شنیدن آن هم سخت و ترسناک است چه برسد به تجربه کردن آن. در مسئله تجاوز افرادی که مورد این عمل قرار گرفته اند، غیر از آسیب های فیزیکی و جسمی، دچار بحران های روحی و درگیر بیماری های مختلف ذهنی خواهند شد. آثار روحی تجاوز تا سالهای سال در زندگی و فکر افراد می‌ماند و می‌تواند زندگی را برای آنها به جهنمی در این دنیا تبدیل کند. بسیاری از افراد حتی در پیری نیز از مشکلات روحی تجاوزی که سالهای قبل به آنها صورت گرفته است رنج می‌برد. این بحران قابل درمان و حل شدن است کافی است درمان کننده اصلی را پیدا کنید، اگر شما هم مورد انواع تجاوز قرار گرفته اید و نمی‌خواهید آثار آن ظالمانه شما را تا بستر مرگ همراهی کند، کلینیک آوای بهار با ارائه مشاوره تجاوز بهترین راه حل شما خواهد بود.

انواع و سطح تجاوز

تجاوز در سطح های مختلفی وجود دارد و می‌تواند در انواع گوناگونی صورت بپذیرد. تجاوز جنسی می‌تواند توسط نزدیکان، آشنایان، خانواده، فامیل و یا حتی غریبه ها و خفت گیر ها صورت بگیرد. همچنین ممکن است در لول های مختلفی مانند تجاوز جنسی با دخول کامل واژینال یا مقعدی، مالش، لمس کردن، کتک زدن به قصد مقاصد جنسی، به صورت فردی، دست جمعی، در حالت هوشیاری و غیر هوشیاری، یک مرتبه، چند مرتبه و پی در پی و… صورت بگیرد.
بسیاری از اوقات یک لمس کردن ساده ولی در حالت تجاوز و بدون اجازه می‌تواند فکر و ذهن و زندگی طرف را خراب کند و موجب بروز اتفاقات ناگواری شود. توجه داشته باشید تجاوز فقط در حوزه زنان و دختران نیست، بلکه در پسران نیز شایع است و افراد زیادی تاکنون مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند که به مراتب تحمل آن برای فرد سخت و دشوار است. تجاوز در همه سنی ممکن است اتفاق افتاده باشد. گاهی وقت ها فرد برای تجاوزی که 10 سال پیش برای او اتفاق افتاده است به مشاوره تجاوز نیاز پیدا می‌کند.
اگر تاکنون این رنج را به تنهایی تحمل کرده اید و با خود به دوش کشیده اید دیگر لازم نیست این کار را بکنید، ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم. سرکار خانم معصومه تفتی روانشناس و متخصص امور روان درمانی و تجاوز درمانی، شما را از دست تاریکی ها و آثار تجاوز نجات خواهد داد.

آثار خطرناک تجاوز

آثار تجاوز تنها به همان لحظه وقوع حادثه ختم نمی‌شود. تجاوز جنسی دو جنبه از آثار را در فرد باقی می‌گذارد. در اتفاقات سطح بالا، آثار فیزیکی مانند، فشار های شدید به اندام جنسی، از بین رفتن پرده بکارت، کتک خوردن و غیره و همچنین آثار روحی که به مراتب سنگین تر و خطرناک تر است.
به این دلیل اصرار می‌کنیم اگر مورد تجاوز قرار گرفته اید یا کسی را می‌شناسید که این اتفاق برای او رخ داده است حتما به آوای بهار برای مشاوره تجاوز مراجعه و معرفی کنید، زیرا این آسیب های زندگی را نابود می‌کند. تجاوز یکی از علت های اصلی و بزرگ ایجاد فوبیا و ترس های مختلف است. بسیاری از افراد پس از این واقع دچار ترس از رابطه جنسی می‌شوند. دیگر نمی‌توانند ازدواج کنند و یا اگر ازدواج کنند برای داشتن رابطه زناشویی دچار مشکل و فشار خواهند شد. ذهن آنها هنوز درگیر آن اتفاق وحشتناک است و نمی‌تواند از رابطه جنسی خود لذت ببرند، حتی ممکن است بترسند و از شریک جنسی خود و یا حتی وارد یک رابطه عاطفی شدن دوری کنند. در ادامه مسیر زندگی مانند درس خواندن، انتخاب شغل و… ضعیف باشند.
بسیاری از افراد از تنها شدن، تنهایی بیرون رفتن و بسیاری دیگر مسائل می‌ترسند، افسردگی و فشار روحی آنها را از درون نابود می‌کند، به خصوص اگر این تجاوز از سمت نزدیکان باشد. آثار مخرب تجاوز در تک تک لحظات زندگی فرد تاثیر منفی می‌گذارد و مانند موریانه از دون او را می‌خورد. نا امید نباشید و خود را به آوای بهار بسپارید تا آرامش را باز هم پیدا کنید.

مشاوره تجاوز چگونه به افراد کمک می‌کند؟

همانطور که گفتیم تاثیرات روحی و ذهنی تجاوز بسیار سنگین است. به غیر از تاثیرات فیزیکی این خاطره و واقعه در ذهن ماندگار خواهد شد. تجاوز مانند زخمی است که اگر بماند چرک می‌کند، گندیده می‌شود و عفونت را به همه بدن می‌رساند. مشاوره تجاوز و خانم دکتر تفته، زخم شما را برای بهبود و درمان آماده می‌کنند. عده ای تصور می‌کنند اتفاقی که افتاده است درمانی ندارد زیرا نمی‌توان فرد را به قبل تجاوز باز گرداند، در جواب می‌گوییم اگر رگ شما دچار زخم خوردگی و آسیب دیدگی شود، چون اتفاق افتاده است دیگر آن را درمان نمی‌کنید؟
درمان نکردن زخم تجاور آثار مخرب و بدی دارد. خاطره و آسیب های آن واقعه در ذهن رسوخ کرده است و هیچ چیز و هیچ راه دیگری به جز یک روانشناس خوب نمی‌تواند آن زخم را رفته رفته درمان کند تا جایی که دیگر آثاری از آن باقی نماند. ما به ذهن و روح شما قدرت عبور از مشکلات و این موانع را خواهیم داد تا به قوی ترین نمونه خود تبدیل شوید.

آوای بهار، دروازه ای برای آرامش

مهمترین مسئله در اصول روانشناسی و مراجعه به دکتر روانشناس، مسئله حفظ اسرار است. زمانی که شما به جلسات درمان و مشاوره تجاوز رجوع می‌کنید می‌توانید اطمینان خاطر صد در صدی داشته باشید که حرفا و نقل های شما در همان اتاق نزد دکترتان باقی می‌ماند.دکتر تفته مانند رفیقی امانت دارد و دوستی کار بلد که با داشتن تخصص و تجربه بسیار بالا در زمینه حل مشکلات و آثار تجاوز در هر سطح و لولی در کنار شما خواهد بود. رازداری اصلی است که دیگر لازم نخواهد بود بابت آبرو و یا اتفاقات دیگر نگران باشید، تنها به خودتان اهمیت بدهید و بگذارید ما این زخم را درمان کنیم.
کلینیک آوای بهار افتخار دارد که با پشتوانه اعتماد و اعتباری که مراجعه کنندگان به آن بخشیده اند، دستان شما در مواجه با این مشکلات خطرناک بگیرد و طعم شیرین لذت زندگی را دوباره به مذاق شما بازگرداند. خدمات ما در این کلینیک کامل و تضمینی است اما اولین قدم را خود شما باید بردارید، با شجاعت تمام و امیدواری به حل مشکلات برای گرفتن وقت مشاوره پیش قدم شوید.

پروژه های مرتبط