با چارت تولد ، آینده ات را ببین!

  • این انتخاب های ماست که آینده مان را می سازد

شاید این مساله دغدغه بسیاری از انسانها از گذشته تا کنون بوده که بتوانند با دیدن اینده بهترین انتخاب را داشته باشند.درهمین راستابسیاری از حکومت ها ،پادشاهان وافرادموفق از علمها و شبه علمها در این زمینه بهره گرفته اند .علم استرولوژی یکی از علوم رایج برای پیش بینی اتفاقات براساس تغییرات وحرکت سیارات است.

یکی از مهم ترین خدمات و دستاورهای شگفت انگیز علم آسترولوژی ، چارت تولد است .

چارت تولد در آسترولوژی ، به عنوان شناسنامه دوم شما محسوب می شود. به عبارت دیگر هر فرد با توجه به تاریخ تولدش، یک چارت تولد دارد که تنها و تنها متعلق به اوست. این چارت تولد شامل وضعیت آسمان و ستارگان در زمان تولد شماست که حاوی اطلاعات سودمندی می باشد. چارت تولد شما ،شامل وضعیت سیارات و ستارگان در روز و ساعت و دقیقه تولد شماست که بر اساس مقیاس جغرافیایی محل تولد تکمیل می شود.

با استخراج و تحلیل این اطلاعات می توان به ویژگی های شخصیتی فرد پی برد که می تواند در ارتباطات عاطفی و عشقی برای بهبود کیفیت و انتخاب های صحیح تر کمک کند. تحلیل نقاط قوت و ضعف شما یا فردی که چارت تولد او را میگیرید، می تواند راهنمای خوبی برای تصمیم گیری های شما باشد و در انتخاب شغل، همسر، مسیر تحصیلی و حل چالش های زندگی به شما کمک کند.

یک ویژگی دیگری که آسترولوژی دارد این است که با توجه به بررسی و تحلیل چارت تولد دو نفر به طور مجزا می توان به این نتیجه رسید که آیا این دو فرد برای هم مناسب هستند یا نه.

توجه : آسترولوژی هیچ گاه برای شما تصمیم نمی گیرد، بلکه با تحلیل موقعیت سیارات و ستارگان به شما آگاهی می دهد تا  در تصمیم گیری ها دقیق ترو بهتر عمل کنید.

چارت تولد چگونه بدست می آید ؟

چارت تولد

چارت تولد

چارت تولد به وسیله تاریخ دقیق ومکان تولد ترسیم میشود. با تفسیر  آن می توان به اطلاعاتی مهم دست یافت .این اطلاعات در مورد انرژی و قدرت سیارات یا ضعف و مشکلات آنها در لحظه تولد شما  می باشد که با اندازه گیری قدرت آنها  میتوان به بهترین خود تبدیل شد. مثلا با اندازه گیری قدرت بیشترین سیاره بهترین و مناسب ترین حرفه را انتخاب کنیم .با بررسی نقاط ضعف سیارات می توان با انجام تدابیر(رمدی و درمان سیارات)درجهت ازبین بردن اثرات نحس و مشکلات ناشی از آن کوشید.

همه برنامه زندگی شما در چارت تولد تعریف شده است.این برنامه ها شامل برنامه ی تحصیلی و حرفه ای ،روابط عاطفی و ازدواج ،رابطه با پدر و مادر،خواهر و برادر ،وضعیت و پتانسیل های مالی و…میباشد.

درحقیقت میانبری برای کشف استعداد ها و پتانسیل ها و برطف کردن ضعف ها می باشد: یعنی راهنمایی برای رسیدن به موفقیت و آرامش .

کاربردهای چارت تولد

• شناخت بیشتر شریک عشقی/شریک کاری و تجاری

با داشتن تاریخ و ساعت تولد شریک عشقی یا پارتنر یا هر شخص دیگری، شما می توانید به همه زوایای شخصیتی او که حتی ممکن است خودش از آنها  آگاهی نداشته باشد، پی ببرید .

میتوان فهمید دارای چه ویژگیهای مثبت و منفی است. آیا او فردی مسولیت پذیر است ،میل جنسی او چقدر است ،به لحاظ مالی پیشرفت می کند یا نه .

آوای بهار با تحلیل و تفسیر تخصصی چارت تولد هر فرد ،به شما میگوید که با فرد مورد نظر  چگونه رفتارکنید که همسر ایده آل او شوید.

چارت تولدمیتواندمیانبری باشد که در زمان و وقت شما ، برای شناخت طرف مقابل صرفه جویی کند .چرا که به کرات از مراجعان شنیده ایم : ” که در مورد همسرم اشتباه فکر کردم.با گذشت زمان و چندسال زندگی تازه به شناخت کامل او رسیدم “.

بهبود وضعیت مالی

خیلی از مراجعان در مشاوره های از وضعیت مالی خود ناراضی هستند ومعتقدند که به اندازه تلاش خود پول کسب نمی کنند در واقع پول سخت به دستشان می رسد.یکی از کاربردهای مهم چارت کمک به فرد است که به شناسایی راحت ترین راه برای دستیابی به پول کمک کند .همینطور با تشخیص سیارات آسیب دیده مالی فرد وانجام درمان های(رمدی)مناسب به این فرایند سرعت بخشید.

• وضعیت سلامت ،بیماری ها و ضعف های جسمی و روحی

در چارت تولد بعضی از سیارات و محل قرار گیری آن مسوول سلامتی شماست .وقتی  سیارات آسیب دیده باشند یا در وضعیت خوبی قرار نگیرند می توانند سلامتی شما را دچار ضعف کنند مثلا سیاره سترن آسیب دیده باعث پادرد می شود و درمان سترن این بیماری رارفع می کند

با گرفتن چارت تولد می توانید بیماریهای فیزیکی و روحی را که مستعد آنها هستید شناسایی و با انجام درمان ها و رژیم غذایی مناسب خود به سلامت فیزیک و شادابی خود کمک کنید.

• تعیین رژیم غذایی مناسب 

چارت تولد راهنمای خوبی برای تعیین رژیم غذایی مختص خود فرد است چرا که یکی از اطلاعات مهم چارت بررسی ضعف و قدرت سیارات میباشد که یک راه راحت برای درمان سیاره رژیم غذایی است واکثر ما مستعد هستیم با رژیم نامناسب سیاره ضعیف را ضعیف تر کنیم مثلا برای سیاره ماه آسیب دیده مصرف شیر مضر است اما اکثر افراد با ماه آسیب دیده تمایل شدید به خوردن شیر دارند.

• انتخاب رشته و تحصیل

 چارت تولد میتواند ابزار مناسبی برای شناسایی استعدادها برای هرفرد باشدچرا که هرسیاره در چارت ولد به شکل قویتری ظاهرشود باعث میشود که استعدادهای مربوط به آن سیاره به راحتی شکوفا شود با توجه به چارت تولد سلبریتیها و افراد موفق میتوان فهمید که این افراد در راستای سیاره قویتر خود حرکت کرده اند پس بدیهی است که بسیاری از افراد باعدم آگاهی نسبت به پتانسیل های خود با انتخاب اشتباه باعث به هدر رفتن انرزی واستعداد خودشده اند.بطور مثال با استفاده از چارت تولد میتوان متوجه شد که آیا من استعداد پزشک شدن دارم یا نه؟برای بررسی این استعداد کیفیت سیاره خورشید در چارت تجزیه وتحلیل میشود.

  • انتخاب شغل مناسب

چارت تولد با ارایه راحتترین و بهترین مسیر پولی به ماکمک خواهد کرد که انرزی خود را با ازمون وخطا در مسیرهای متفاوت هدر ندهیم شاید برای ماهم اتفاق افتاده که در شغلی نهایت تلاش خود را کرده ایم اما به نتیحه دلخواه نرسیدیم مثل اینکه شما درجهت خلاف رود خانه شنا میکنید وبا صرف انرزی زیاد نمیتوانید به جلو حرکت کنید با اظلاعات چارت تولد خود درجهت جریان رودخانه حرکت خواهیدکرد.

پروژه های مرتبط