روشهای پرداخت هزینه های مشاوره، ویزیت ها و تعرفه های به چه صورت است؟
در آوای بهار همه چیز بر مبنای جلب اعتماد شما و همچنین راحتی شما طراحی و در نظر گرفته شده است. روشهای مختلفی برای دریافت خدمات وجود دارد از جمله، خدمات آنلاین، خدمات تلفنی، خدمات حضوری، خدمات تماس تصویری و… . این خدمات به منظور دسترسی سریعتر و راحت تر شما به چیزهایی که نیاز دارید طراحی شده اند. پس از انتخاب نوع خدمات و شیوه ی دریافت آن به روشهای پرداخت هزینه ها می‌رسیم.
چگونه هزینه ها را پرداخت کنیم؟
ابتدا لازم است حتما عضو سایت شوید تا به تمام گزینه ها دسترسی داشته باشید. ثبت نام در سایت بسیار راحت است و بیشتر از چند لحظه از وقت شما را نمی‌گیرد. سپس برای رزرو وقت مشاوره یا دریافت دیگر خدمات با منشی محترم هماهنگ کنید تا ایشان نیز هماهنگی های لازم را انجام دهند. روشهای پرداخت تعرفه ها و هزینه ها در آوای بهار به شکلی طراحی شده است که شما به راحتی بتوانید آن را انجام دهید. این روشها عبارت هستند از:
درگاه آنلاین به بانک ملت
زرین پال
کارت به کارت
در روش اول یعنی درگاه آنلاین به بانک ملت، روشی بسیار ساده و عمومی است که از طریق این درگاه پس از ارائه شماره کارت و رمز هزینه را پرداخت می‌کنید.
در روش دوم یعنی زرین پال، زرین پال سیستم کیف پول و انتقال پول به صورت اینترنتی است. بسیاری از این افراد از این روش برای جا به جایی پول و پرداخت هزینه ها استفاده می‌کنند. ما نیز به منظور راحتی شما از این روش استفاده کرده ایم. این درگاه به منظور راحت کردن امور همچنین جلوگیری از کلاهبرداری های فیشینگ طراحی شده است.
در یکی دیگر از روشهای پرداخت هزینه ها، یعنی کارت به کارت، شما پس از هماهنگی با منشی محترم، شماره کارتی به نام دکتر معصومه تفته دریافت می‌کنید. پس از انتقال پول به وسیله عابر بانک یا همراه بانک های اینترنتی و دریافت فیش کاغذی یا فیش تصویری، آن را به منشی تحویل می‌دهید و منتظر هماهنگی برای اعلان دقیق ساعت مشاوره می‌مانید.

نکاتی که باید در هنگام پرداخت هزینه به آنها توجه کنیم
به منظور جلوگیری از خسارت های احتمالی و بروز مشکلات مالی در هنگام پرداخت لازم به چند نکته توجه کنید تا پرداخت موفقی داشته باشید:
1. تنها از سایت موسسه آوای بهار با آدرس https://www.avayebahar.com/ برای دریافت خدمات دکتر معصومه تفته مراجعه کنید. به آدرس و دامنه سایت به خوبی دقت کنید تا اسیر سایت ها فیک و تقلبی نشوید. این گزینه ها به منظور جلوگیری از سوء استفاده صفحات تقلبی و فیشینگ حتما در نظر بگیرید.
2. پس از انتخاب یکی از روشهای پرداخت و وارد شدن به صفحه پرداخت از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل کنید.
3. قبل از نهایی کردن پرداخت تمام اطلاعات وارد شده را به خوبی چک کنید و از صحت آن اطمینان کسب کنید. بدیهی است که موسسه آوای بهار هیچ مسئولیتی را در قبال اشتباه های صورت گرفته عهده دار نخواهد شد.
4. قبل از پرداخت و بعد از پرداخت با منشی محترم هماهنگ کنید و برای رزرو وقت مشاوره منتظر بمانید.
موسسه آوای بهار، خانه ای برای حل مشکلات شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *