مشاوره فردی کلید زندگی در آرامش

 

کلمات بسیار قدرتمند هستند به نحوی که می‌توانند زندگی آدم ها را تغییر دهند. روانشناسی علم گفتار است. علم روشن کردن مسیر است. علمی است که می‌توان با طناب یک روانشناس از عمق چاه های سیاه مشکلات خارج شد. هر شخصی در زندگی از مشکلات زیادی رنج می‌برد. مشکل داشتن عیب نیست اما در پی حل آن نبودن عیب است. اگر از مشکلات روحی، روانی فردی رنج می‌برید. احساس افسردگی می‌کنید. نمی‌توانید از معضلات یک شکست روحی خارج شوید. حس می‌کنید دنیای تاریکی دارید. مشکلات شخصی مانند زود انزالی و عدم بروز احساسات و شهوات دارید. از داخل جمع بودن وحشت دارید و حس می‌کنید آرامش شما در خطر است. ما جاده ی عبور شما از این مشکلات را در آوای بهار باز کرده ایم. مشاوره فردی تحت نظر یکی از بهترین متخصص های روانشناسی می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

قوی باشید

یک باور عمومی غلط درباره مراجعه به مشاوره روانشناسی و دریافت مشاوره فردی وجود دارد. بسیاری از افراد فک می‌کنند تنها افراد بیمار یا کسانی که مشکلات روانی دارند به متخصص روانشناسی مراجعه می‌کنند. بسیاری از افراد این مراجعه را نشانه ی ضعف و قبول کردن بیماری می‌دانند. این اشتباهی است که تنها در آدم های بیسواد وجود دارد.
قوی بودن به داشتن هیکلی بزرگ و زوری زیاد نیست. هرکسی می‌تواند با مقداری تمرین به این نتیجه برسد. حتی حیوانات از انسان ها قدرت فیزیکی بیشتری دارند. قدرت در اراده و در درون شماست. قوی بودن یعنی قبول کردن مشکلات و تلاش برای حل آنها.
اگر در دوران پس از یک شکست عاطفی و روحی قرار دارید، باید بدانید این برهه زمانی حساس ترین لحظات زندگی شماست. یک مرداب بزرگ که می‌تواند برای همیشه شما را درون خودش غرق کند و به جای جسم شما روحتان را به اسارت بگیرد.در قدم اول باید مشکل خود را قبول کنید. و همچنین بپذیرید که نیاز به کمک دارید. کلمات جادویی هستند و دکتر روانشناس معجزه گر کلمات می‌باشد. بسیاری از اوقات درگیری با این مشکلات باعث سردرگمی در زندگی می‌شود. از دوستان و اطرافیان خود کمک می‌گیرید و با آنها صحبت می‌کنید. اما آنها علم حل کردن مشکل شما را ندارند. حتی ممکن است با دادن نسخه های غلط وضعیت را بدتر کنند. پس بهتر است به کسی رجوع کنید که می‌تواند شما را بلند کند.

مشاوره فردی برای همه ضروری است

ما در دنیای آلودگی ها زندگی می‌کنیم. این آلودگی ها تنها به دود ها، کثیفی ها و آلودگی های محیطی محدود نمی‌شود. این آلودگی ها ممکن است کلماتی باشد که از دهان دیگران خارج می‌شود، ناراحتی هایی باشد که از دل یک رابطه عاطفی خارج شده است، حساسیت هایی باشد که زندگی را سخت کرده است. ممکن است افسردگی باشد، خجالت کشیدن باشد، عدم توانایی های فردی و ذهنی باشد. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که روحمان هر روز در حال جنگیدن است. در این مبارزه افرادی که روح خود را تقویت نکنند محکوم به شکست هستند.
مشاوره فردی و مشاوره سلامت روان، ابزار جنگیدن را در اختیار شما قرار می‌دهد. با مراجعه به کلینیک آوای بهار، خود را برای این مبارزه ها مجهز کنید. با استفاده از خدمات ما تحت نظر خانوم دکتر معصومه تفته تغییرات را در زندگی خود به وضوح خواهید دید. مشاوره فردی برای افراد بیمار نیست. برای کسانی است که می‌خواهند زندگی بهتری داشته باشند. همه ما به نوعی با مشکلات روحی درگیر هستیم. داشتن روانی آرام و رسیدن به آرامش فکری بزرگترین موفقیت و ثروت در زندگی است که باید برای آن تلاش کرد. پس با این حساب همه ما به مشاوره فردی زیر نظر یک متخصص و کار بلد نیاز داریم.

مشاوره روانشناسی در دنیا

اگر فکر می‌کنید مراجعه به روانشناس خوب نیست و منظری زیبا ندارد به این آمار توجه کنید. در کشور کانادا که به قوی ترین حقوق شهروندی و داشتن زندگی در آرامش معروف است، دولت در جهت حفظ روحیه فردی و ایجاد جامعه ای مملو از آرامش فکری، در مقاطع مختلفی مراجع به روانشناس را اجباری کرده است. برای دانشجویان، پدر و مادر هایی که می‌خواهند فرزند دار شوند، افرادی که قصد دارند شغل های دولتی داشته باشند و… حتی به صورت رایگان برای هر شهروند ساعاتی را در طی یک بازه زمانی برای مراجعه به روانشناس و گرفتن مشاوره فردی در نظر گرفته اند.

سلامت جسم، سلامت روان

همانطور که اگر ذره ای از علائم بیماری مانند، تب، لرز، آبریزش بینی و غیره را در خود مشاهده کنید به سرعت به پزشک رجوع می‌کنید. مسائل روحی و ذهنی نیز همین است. سلامت روان به اندازه سلامت فیزیکی مهم و چه بسا مهم تر است. آدم می‌توان با وجود بیماری های جسمی زندگی شادی داشته باشد اما با وجود معضلات روحی رسما یک جسم متحرک خواهد بود.
برخی از معضلاتی که لازم است برای رفع آنها به کلینیک آوای بهار برای دریافت خدمات مشاوره فردی و مشاوره سلامت روان مراجعه کنید از این قبیل است:

افسردگی در هر درجه ای
تمایل به غمگین بودن
خجالت زدگی
شکست های عاطفی پس از اتمام یک رابطه
دوران پس از طلاق
اختلالات رفتاری مانند عصبانیت های بی مورد
میل به خودکشی
عدم توانایی در صحبت کردن جمعی
عدم توانایی در دوست یابی و ایجاد یک ارتباط
میل به تنهایی و انزوا گرایی
مشکلات روحی به دلیل زود انزالی و مشکلات جنسی
اختلالات دو قطبی بودن
شیدایی ( سرمستی بیش از اندازه)
استرس و اضطراب های زیاد
انواع فوبیا ( ترس از ارتفاع، ترس از مکان های شلوغ، ترس از خفگی و…)
مشاوره های شروع زندگی و ازدواج
اختلالات دلبستگی ها و وابستگی ها
و…

کلینیک آوای بهار ناجی شما در زندگی

هیچکس را پیدا نمی‌کنید که یک زندگی آرام و پر از آرامش را نخواهد. همه خواستار آرامش فکری، ذهنی و روحی هستند اما افراد کمتری وجود دارند که این آرامش را کسب می‌کنند. باید بدانید مسائل مالی تمام این قضیه را پوشش نمی‌دهد چه بسیار افراد ثروتمندی که از افسردگی خودکشی کرده اند. سلامت روان یک مسئله کاملا متفاوت است که هرکسی به آن نیاز دارد. اگر به دنبال مسیر های آرامش هستید، اگر می‌خواهید زندگی خود را سرپا کنید، اگر می‌خواهید در یک جاده تاریک از داشتن چراغ راه بهره ببرید، کلینیک آوای بهار زیر نظر دکتر متخصص سرکار خانم معصومه تفته همان جایی است که دنبال آن می‌گردید.