منشور اخلاقی آوای بهار تضمینی برای یک مشاوره خوب
یک روانشناس خوب مانند یک رفیق صمیمی و حتی نزدیکتر از آن است. کسی است که باید پای حرف های شما بنشیند، آنها را به خوبی گوش دهد و برای آن راه حل پیدا کند.رابطه ی بین مراجعه کننده و روانشناس بیش از یک رابطه ی کاری است. تا زمانی که مشاوره دهنده با همه وجود طرف مقابل را درک نکند نمی‌تواند پاسخی برای مشکلات او داشته باشد. آوای بهار سرپناه امنی است برای آنان که می‌خواهد از شر مشکلاتشان خلاص شوند. برای کسانی است که نمی‌توانند حرف های سنگین شده در سینه را به کسی بگویند. منشور اخلاقی آوای بهار به شما تضمین می‌دهد که اصول اخلاقی و معرفتی کاملا رعایت می‌شود.
در منشور اخلاقی آوای بهار چه نکاتی رعایت می‌شود؟
اصل رازداری
ما به اصل رازداری متعهد هستیم. اصل رازداری بیانگر حفظ و صیانت از گفتگو و هرآنچه که بین شما و مشاور رد و بدل می‌شود است. دکتر معصومه تفته مانند یک دوست رازدار به تمام سخنان و مشکلات شما گوش می‌دهد و شما می‌توانید مطمئن باشید که حرف ها و گفته ها تنها در همان اتاق می‌ماند.
در منشور اخلاقی آوای بهار به رازدار بودن و فاش نشدن گفتگو ها و مشکلات مراجعه کننده بسیار اهمیت داده شده است. حتی اگر این مشکلات بسیار بزرگ و عجیب باشد، جای آن امن خواهد بود. دکتر معصومه تفته محرم رازها و حرف های شما خواهد بود.
در مکالمات تلفنی، تصویری و آنلاین هیچ یک از گفتگو ها و صحبت ها ضبط نخواهد شد و آرشیو گیری نخواهد شد. این بسیار مهم است که بدانید صحبت های شما تنها و تنها به جلسات مشاوره با مشاور خود ختم می‌شود و افراد دیگری در این مسئله ورود نخواهند داشت.
عدم قضاوت مراجعه کننده
علاوه بر اینکه از گفته های شما و مشکلاتی که به خاطر آن به آوای بهار مراجعه کرده اید صیانت و مراقبت می‌شود، درباره ی آنها هیچ گونه قضاوتی صورت نمی‌گیرد. ما برای تنبیه یا قضاوت شما اینجا نیستیم، هر مشکلی در هر زمینه ای که داشته باشید از جمله، تجاوز، خیانت، مشکلات جنسی و اخلاقی بدون اینکه مورد قضاوت و داوری قرار بگیرند، شنیده می‌شوند.
دکتر تفته متعهد است که به جای داوری ها و نگاه های قضاوت گونه برای شما راه حل علمی و عملی پیدا کند تا شما را از مرداب مشکلات به خانه ی امن آرامش بکشاند. در آوای بهار ما به دنبال مقصر نمی‌گردیم، اینجا دادگاه نیست بلکه آغوش گرمی است که مراجعه کننده را در بغل می‌گیرد و راه خروج از مشکل را نشان او می‌دهد.

حفظ کرامت مراجعه کننده
حفظ کرامت و احترام شما یکی از مهمترین اصولی است که در اینجا رعایت می‌شود. به هیچ عنوان بابت مشکل یا معضل خود سرکوفت نخواهید خورد. برخورد های چکشی و رادیکالی در این موسسه جایی ندارند. هدف ما تنها حل مشکل شماست. ما متعهد هستیم که فضایی امن برای شما ایجاد کنیم تا شما بتوانید عمیق ترین حرف ها، مشکلات و درد های خود را بگویید و مطمئن باشید بابت آن هیچگونه زخم زبانی نخواهید خورد. در این موسسه از شما با روی باز استقبال می‌شود و سرزنشی در کار نخواهد بود.
به عنوان مثال اگر درگیر مشکلات تجاوز هستید. لازم نیست از بیان آن بترسید و از برخورد دکتر تفته نگران باشید. یا مشکلاتی مانند مسائل جنسی فردی یا زوجی. در اینجا فقط راه درمان به شما گفته خواهد شد. منشور اخلاقی ما اجازه نخواهد داد که کرامت و احترام شما کمرنگ شود.
تعهد در حل مشکلات مراجعه کننده
ما متعهد به حل مشکلات شما هستیم. نا امیدی بزرگترین گناه در درگاه خداوند است. هیچگاه از حل مشکلات خود نا امید نشوید و مطمئن باشید برای هر مشکلی درمانی وجود دارد. دکتر تفته در امر حل مشکل شما بسیار ثابت قدم و دلسوز خواهد بود، پیگیری ها دائم و ایجاد فضای دوستانه از نکات مثبت ایشان در امر مشاوره است. تعهد در حل مشکلات شما اصل ثابتی در منشور اخلاقی آوای بهار است.
حل شدن مشکلات مهمترین دلیلی است که شما به خاطر آن به مشاوره رجوع می‌کنید. بسیاری از مشاوره ها غیر مفید و غیر قابل عمل است. صرفا کلمات آکادمیک روانشناسانه هستند که پس از مدتی متوجه می‌شود کار به جایی نبرده اید. دکتر تفته با بیش از 3000 پرونده موفق و همچنین سابقه کار های میدانی و عملی در حوزه های مختلف، از نزدیک مشکلات عمده و گوناگون را تجربه کرده است و به خوبی می‌داند چه راه حلی مفید و مناسب است.
تعهد در تعرفه های مالی منصفانه
پای خدماتی که دریافت می‌کنید هزینه مناسب پرداخت می‌کنید. مطمئن باشید اهداف اقتصادی جزو اصول موسسه آوای بهار نیست. ما اینجا هستیم که به سلامت روحی و روانی جامعه و همنوعان خود کمک کنیم. طبق آمار روز به روز به تعداد کسانی که مشکلات روحی، روانی حاد دارند، اضافه می‌شود و باقی افراد نیز افرادی هستند که بالقوه زمینه وارد شدن به این مشکلات را دارند.
تعرفه ها و هزینه های موسسه آوای بهار بسیار مناسب و منصفانه است و به نحوی است که اکثر افراد می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

موسسه آوای بهار پلی برای عبور از موانع
زمانی که احساس می‌کنید دچار تغییرات اخلاقی شده اید. یا در خانواده مشکلاتی به وجود آمده است که می‌ترسید به کانون خانواده آسیب برساند. مشکلات عاطفی دارید و درگیر بحران ها و شکست های عشقی جان فرسا هستید. گرایش های جنسی مختلف دارید و این شما را آزار می‌دهد. مورد تجاوز قرار گرفته اید و مانند شمع در حال آب شدن هستید. مشکلات درسی دارید و نمی‌توانید تمرکز خود را جمع کنید. به دنبال یک رفیق هم صحبت هستید تا درد دل های خود را به او بگویید. دنبال مهارت های زندگی قبل و حین ازدواج هستید و می‌خواهید یک زندگی شاد و موفق داشته باشید. در تصمیم گیری های مختلف بین دوراهی قرار گرفته اید. و هر چیز دیگری که به ذهنتان خطور می‌کند. آوای بهار می‌توان آن را برای شما حل کند.
قدم اول از شما، رسیدن به مقصد و گذراندن موانع از ما. در آوای بهار همه به چیزهایی که می‌خواهند می‌رسند. تنها یکی از خدمات را یک بار تجربه کنید و یا یک جلسه مشاوره شرکت کنید تا تحول را در زندگی و تفکرات خود شاهد باشید. منشور اخلاقی آوای بهار تضمینی برای جلب اعتماد شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *