تعرفه ثابت و قیمت های مناسب

تعرفه های انواع  مشاوره مطابق با تعرفه های سازمان نظام روانشناسی است.

حفظ حریم خصوصی

اطلاعات شخصی،شماره تلفن  به صورت محرمانه و امن نگهداری میشود.مکالمات ضبط نمیشود.

خدمات با کیفیت مشاوره روانشناسی

آوای بهار با تجربه 16 ساله و تخصص کافی ،بهترین خدمات مشاوره روانشناسی را ارایه میدهد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 09032424058 تماس بگیرید یا در واتس آپ پیغام دهید.

مشاوره روانشناسی تلفنی چیست ؟

به طور کلی برای هر انسانی در زندگی مدرن امروز اتفاقاتی می افتد که فرد نیاز دارد در همان لحظه به یک پزشک برای درمان مشکلات خود دسترسی داشته باشد؛ با پیشرفته تر شدن تکنولوژی خواسته و نیاز های افراد در مدت زمان کوتاه تر و حتی به آسانی قابل بر طرف شدن است. یکی از مهم ترین خدماتی که برای بیماران، خانواده و نزدیکانشان و یا مراجعان مختلف باید به صورت اورژانسی در اختیارشان قرار بگیرد، سرویس مشاوره روانشناسی تلفنی است.
خوب است بدانید که مشکلات روانشناختی از اصلی ترین معضل های یک جامعه شناخته می شوند؛ خیلی از مردم که حتی به بیماری خود آگاه هستند از مراجعه به روانشناس خودداری می کنند. دلایل بسیاری مثل نداشتن وقت کافی، خارج از شهر زندگی کردن، وجود فردی در خانه که به مراقبت بیست و چهار ساعته احتیاج دارد و… می تواند برای افراد زمینه ساز مشکلاتی باشد که آن ها از شروع روند درمانی خود باز می دارد.
موقعیت هایی پیش بینی نشده ی زیادی در زندگی وجود دارد که خدمات غیر حضوری مشاوره می تواند پله ای باشد به سمت درمان، نجات بخشی و موفقیت! از امروز شما مخاطبان عزیز می توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوران دلسوز و همدل آوای بهار در هر زمینه ای کمک بخواهید.

چرا مشاوره تلفنی روانشناسی با آوای بهار ؟

یکی از دلایلی که ما از بیماران، مراجعان و مخاطبان گرانقدر خود می خواهیم به ما اعتماد کنند، تجربه ای است که در سال های طولانی آن را کسب کرده ایم. پزشکان متخصص آوای بهار با اتکا بر دانش، تجربه، شناخت و عشقی که در کار دارند تلاش می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای سوالات شما عزیزان پاسخ و برای مشکلاتتان درمانی بیابند.
در آوای بهار ،خانم دکتر معصومه تفته با تعهد به مخاطبان عزیز به طور شبانه روزی در کوشش است که به مراجعان غیر حضوری خود از طریق مشاوره روانشناسی تلفنی خدمات بی نظیر و فوق العاده ای را ارائه دهد.

√ بدون آنکه یک روز کامل خود را در ترافیک و آلودگی هوا و مسیر های طولانی از دست دهید ،تنها با یک نماس تلفنی،مشاور خوب و با تجربه را در کنار خود داشته باشید.

√ دیگر نیاز نیست برای یک ساعت مشاوره ،زمان زیادی را برای پیدا کردن مشاور،هماهنگی و رزرو نوبت در زمانهای خیلی دور و انتظارهای خسته کننده در کلینیک ها تلف کنید.

√ بدون آنکه لازم باشد از محل کار خود مرخصی بگیرید  تا با زمان خالی مشاورین ،هماهنگ شوید ،میتوانید از خدمات مشاوره تلفنی آوای بهار استفاده کنید تا در مناسب ترین زمان شما ،با شما ارتباط برقرار شود.

√ آوای بهار ،در بهترین زمان ممکن  و با راحت ترین روش های ارتباطی ،خدمات ارزنده و با کیفیت مشاوره را به شما عزیزان ،ارایه میدهد.

مزایای مشاوره تلفنی روانشناسی با آوای بهار ؟

از بهترین مزایایی که برای مشاوره تلفنی روانشناسی در آوای بهار می توانیم بیان کنیم صرفه جویی در زمان، هزینه رفت و آمد و حفظ سلامتی است. این روزها با همه گیر شدن ویروس کووید 19 بهترین پیشگیری می تواند ماندن در خانه و یا مکانی امن باشد. به این دلیل که مطب پزشکان و متخصصان از پر رفت و آمد ترین نقاط به حساب می آیند در صدد برآمدیم که با برقراری مشاوره روانشناسی تلفنی به مراجعان موسسه آوای بهار به طور غیر حضوری یاری برسانیم.
از دیگر مزایای مشاوره روانشناسی تلفنی مواجه نبودن با پزشک است. خیلی از افراد از گفت و گوی رو در رو با پزشک و مشاور خود می ترسند به همین علت یا مراجعه خود را عقب می اندازند یا به طور واضح حقیقت را بیان نمی کنند؛ اما این بیماران در تماس تلفنی کاملا شخصی و به طور ناشناخته می توانند راز های پنهانی خود را با مشاور دلسوز و دانش آموخته در میان بگذارند تا بهترین راهکار ها را از او دریافت کنند.
از امتیاز های دیگر اینگونه مشاوره گرفتن دسترسی آسان و خیلی سریع به روان درمانگر است. در هر لحظه که بیماران متوجه بد بودن حالات روحی خود شوند با یک تماس از هر نقطه ی جهان می توانند با پزشک معالج خود ارتباط برقرار کنند؛ بدین ترتیب شخص آسیب دیده از اتفاقات مخاطره آمیز در امان می ماند.
در گذشته روانشناسان با بیمارانی رو به رو می شدند که سال ها از بیماری روحی خود رنج می بردند اما به علت قضاوت بی جا و نادرست و یا مسخره شدن توسط اطرافیان برای درمان خود اقدامی نمی کردند، با خدمات مشاوره غیر حضوری اینگونه از افراد می توانند به طور کاملا خصوصی و محرمانه با روانشناس مجرب تماس بگیرند و مشکلات خود را به دور از چشم دیگران با او به اشتراک بگذارند.
ضمن تمام مزایای ذکر شده در بالا، به تبع باید انتظار داشت که مشاوره روانشناسی تلفنی از نوع حضوری آن ارزان تر باشد. به همین علت مردم از آن استقبال بیشتری می کنند.

روند مشاوره روانشناسی تلفنی در آوای بهار چگونه است ؟

هر شخص خیلی بهتر از اطرافیان می تواند حالات بد روحی روانی خود را تشخیص دهد؛ در صورتی که به تازگی خواهان درمان مشکلات روانشناختی خود هستید با شماره های مورد نظر قرار داده شده در سایت می توانید تماس بگیرید و از روانشناسان مجرب آوای بهار وقت مشاوره دریافت کنید. پزشکان ما در اولین فرصت سعی می کنند که کار های اولیه شما را انجام دهند. مدت زمان جلسات به انتخاب خود شما بستگی دارد و از طریق سایت به راحتی می توانید پکیج مناسب خود را انتخاب کنید.
اولین جلسه مشاوره عموما به باز کردن پرونده ی شخصی و گفت و گو های اولیه پرداخته می شود؛ به زبان ساده تر در جلسات اولیه شما مورد پرسش و پاسخ،آنالیز شخصیتی و همچنین تحلیل مشکلات قرار خواهید گرفت و به تشخیص پزشک تعداد مشاوره های لازم تا بهبود کامل برای شما مشخص می شود.
اگر هم در گذشته از خدمات غیر حضوری مشاوره یا مراجعه حضوری به آوای بهار استفاده کرده اید و در این موسسه پرونده پزشکی دارید، ادامه درمان شما از طریق مشاوره روانشناسی تلفنی صورت می پذیرد.
در این جلسات مانند سایر جلسات مشاوره چه حضوری چه به صورت آنلاین به مشکلات شما در هر زمینه ای که درخواست داشته اید پرداخته می شود، در آن خصوص درمان ها، راهکار ها و پیشنهادات موثر ارائه می شود، نیاز های بیمار مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس شواهد و مدارک و تشخیص مشاور به شما تمریناتی واگذار می شود که در فرآیند بهبود حال شما قطعا تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

آیا شما به مشاوره روانشناسی نیاز دارید ؟

از گذشته تا کنون انسان ها از طرف خانواده، اطرافیان، جامعه و… تحت فشار های روحی روانی مختلفی قرار گرفته اند. مشکلات گرچه به نظر زودگذر جلوه می کنند اما رد پای تاثیر آن ها در روح و روان آدمی تا مدت های بسیار طولانی می ماند و هم پای ما رشد می کنند.
مشاوره گرفتن و انتخاب راهی برای درمان شاید در جامعه همه گیر و شایع نباشد اما مطمئنا از درست ترین راه کار های برکنار کردن مشکلات و فتح کردن قله های زندگی است. شیرینی رهایی از بند رنج های متعددی که در طول سالیان سال بر روح و جان ما خراش برجای گذاشته است، طعمی وصف نشدنی دارد.
خیلی از مراجعان آوای بهار در ابتدای راه برای آمدن تردید داشتند اما پس از چشیدن طعم خوش زندگی بدون احساسات منفی، اطرافیان را نیز به انجام آن تشویق می کنند. این تردید و ترس از مراجعه به روانشناس ریشه در فرهنگی غلط دارد که فرد را بیماری روانی با مشکلات حاد و غیرقابل درمان میبینند در حالی که به هیچ عنوان همه ی بیماران اینگونه نیستند و این خیالی باطل است که در بین مردم جامعه ما رواج دارد.
افسردگی از سایر بیماری های روانشناختی شایع تر است و متاسفانه باید اظهار داشت که کشور ما در بین سایر ملل رتبه دوم را از این نظر دارد. افسردگی و سایر بیماری های روانشناختی علاوه بر آسیب رساندن به سلامت جامعه، خود افراد را نیز با موانع عدیده ای رو به رو می سازند. چیزی که نباید فراموش کرد این است که این بیماری ها اگرچه قابل رویت نیستند و در موارد کمی منجر به درد های جسمانی می شوند اما از آن ها خطرناک تر و درمانشان نیز سخت تر است. پس کمک گرفتن از مشاوران را هرگز ضعف و نشانی از عیب ندانید.
از همین امروز شما عزیزان می توانید از هرجای دنیا که هستید با خانم دکتر معصومه تفته در موسسه آوای بهار ارتباط برقرار کنید و از خدمات غیر حضوری مشاوره بهره ببرید.

برای چه مسایلی میتوان از مشاور روانشناسی کمک گرفت ؟

برای مسائل و دلایلی که در ادامه به آن ها می پردازیم می توانید از مشاوران با تجربه آوای بهار به صورت مشاوره روانشناسی تلفنی کمک بخواهید:

 • داشتن احساس نا امیدی، ضعف، پریشان حالی، سرگشتگی و گمراهی
 • حس کردن علائم فراموشی، حواس پرتی، عدم داشتن توجه کافی و…
 • داشتن اعتیاد به هرگونه مواد مخدر، روان گردان، الکل و نوشیدنی های الکلی، سیگار و…
 • وجود مشکلات زناشویی اعم از نداشتن گفت و گوی سالم، پرخاشگری، عدم رضایت جنسی و…
 • مشکلاتی نظیر نداشتن خواب و تغذیه مناسب، پرخوری، سوءهاضمه، خوابیدن زیاد، کمبود اشتها و سایر مسائل این چنینی
 • مشاوره ازدواج و پیش از ازدواج
 • کنار آمدن با شکست ها و سرخوردگی های روابط عاطفی
 • تجربه از دست دادن یکی از عزیزان
 • درمان مشکلاتی همچون خساست یا ولخرجی، بد دلی، شکاک بودن و…
 • انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی
 • برطرف کردن مشکلات رفتاری و روانشناختی کودکان و نوجوانان
 • کسب مشاوره و دریافت راه کار هایی برای فرزند پروری سالم
 • طلاق عاطفی
 • مشکلاتی همچون خیانت همسر، قهر های طولانی مدت، نداشتن درک از یک دیگر و…
 • حل اختلافات زناشویی در دوران نامزدی، عقد، ازدواج و حاملگی
 • تشخیص و درمان افسردگی
 • رفع مشکلات زوجین با خانواده های دو طرف
 • مقابله کردن با خشونت های خانگی
 • کنار آمدن با مسائل تلخی همچون تجاوز
 • مشاوره در خصوص بیماران تراجنسی یا به اختصار تی اس و…

نظرات شما درباره مشاوره تلفنی با آوای بهار

2 نظر در “مشاوره روانشناسی تلفنی

 1. aso گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت خانم دکتر تفته، جا داره اینجام بازم ازتون تشکر کنم، من و همسرم تو سیاتل امریکا زندگی میکنیم، خیلی بحث و جدل داشتیم، غربت و افسردگی ، بدجور به جون زندگیمون افتاده بود.به لطف چند جلسه مشاوره تلفنی با شما، خیلی از دعواهامون کم شده،همسرم هم، بی قراریش خیلی کم شده

  1. معصومه تفته گفت:

   خواهش میکنم آقای سلطانی
   خدا رو شکر که رابطه تون بهتر شده.خودتون هم خیلی تلاش کردید و هماهنگ بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *