آوای بهار زیر نظر خانم دکتر معصومه تفته با ارایه مشاوره روانشناسی با کیفیت و تعرفه های مناسب،سعی دارد به شما عزیزان کمک کند که در هر نقطه از کشور و جهان ،به راحتی و خیلی سریع و با صرف کمترین میزان هزینه و وقت بتوانید مسایل و مشکلات خود را با روانشناس و مشاور خوب در میان بگذارید و بهترین راهکارهای علمی و تجربی برای حل مسایل و مشکلات خود دریافت کنید.

خدمات مشاوره روانشناسی آوای بهار در متد های زیر ارایه میگردد.بسته به شرایط و امکانات خود میتوانید روش مناسب و دلخواه را انتخاب کنید :

برای دریافت هرگونه راهنمایی میتوانید از راههای ارتباطی زیر با کارشناسان آوای بهار صحبت کنید:

(کافیست بر روی هر مورد کلیک کنید تا به صفحه تماس یا چت منتقل شوید)

تلفن تماس : 09032424058

واتس اپ : 

تلگرام : 

ایمیل : support@avayebahar.com

خدمات مشاوره روانشناسی آوای بهار به چهار صورت انجام میگیرد :

  1.  مشاوره تلفنی : مکالمه با مشاور به صورت تماس تلفنی با  موبایل یا خط ثابت منزل شما انجام میگیرد.
  2. مشاوره آنلاین تصویری : مکالمه با مشاور به صورت تماس تصویری از طریق نرم افزارهای اسکایپ ،ایمو یا واتس آپ انجام میگیرد.لازم است یکی از نرم ازارهای نامبرده را از قبل بر روی موبایل یا لپ تاپ خود نصب کرده باشید و از سرعت کافی اینترنت خود برخوردار باشید.
  3. مشاوره نوشتاری : در این روش ،مکالمه در واتس اپ و تلگرام انجام میگیرد.میتوانید درخواست و مشکل خود را در قالب پیام های متنی و یا حتی پیام های صوتی(وویس) ارسال کنید.پاسخ شما هم همان جا ارسال میشود.این روش مناسب سوالات کوتاه است.
  4. مشاوره حضوری : به دلیل شیوع کرونا ،این روش فعلا قابل اجرا نیست!

صرفه جویی در وقت و هزینه

مشاوره امن و محرمانه

بهترین کیفیت خدمات مشاوره روانشناسی

مشاوره امن و محرمانه

تعرفه های ثابت و قیمت های مناسب

مشاوره امن و محرمانه

حفظ و رعایت حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شما

حفظ و رعایت حریم خصوصی و اطلاعات شخصی شما

چرا به روانشناس مراجعه کنیم؟

اعداد و ارقام در مورد جامعه چه می گویند؟
بر طبق جامعه آماری حدود یک چهارم افراد جامعه به علت های گوناگون دچار اختلال و مشکلات روانی هستند. هر چند که با نگاهی اجمالی می توان متوجه شد که این تعداد در آمار غیر رسمی بیشتر از این رقم است.
مشکلاتی اعم از تربیت نادرست، نیازهای سرکوب شده، ناآگاهی از روابط سالم، مشکلات اقتصادی و بسیاری عوامل دیگر در بروز چنین مشکلاتی تاثیرگذار است.
داشتن یک زندگی سالم با معیار های خوب زیستن تنها یک آرزو نیست و باید با مراجعه آگاهانه به روانشناس و مشاوره روانشناسی به این آرمان، جامه ی حقیقت پوشاند.

چرا باید به دکتر روانشناس مراجعه کنیم؟
اگر همچنان در ذهنتان “سوال چرا باید به روانشناس خوب رجوع کنیم؟” تکرار می شود، شما برای یافتن پاسخ آن، در جای درستی ایستاده اید:
⦁ اختلالات ذهنی
⦁ درمان وسواس
⦁ درمان افسردگی
⦁ ارتقا دادن به شغل
⦁ بهبود وضعیت زندگی
⦁ حل مشکلات ارتباطی
⦁ داشتن یک زندگی شاد
⦁ کنار آمدن با مرگ عزیزان
⦁ ترک عادات و باور های غلط
⦁ درمان ترس های شدید (وحشت)
⦁ رفع استرس و درمان اضطراب های شدید
⦁ یافتن مناسب ترین راه برای تصمیم گیری درست
⦁ درمان بیماری های روانی و حتی بیماری های جسمانی

اگر در شما یا اطرافیانتان یکی از اختلالات بالا مشاهده می شود یا به دنبال یک روانشناس متخصص برای مشاوره آنلاین هستید خانم دکتر معصومه تفته با خدمات آنلاین مشاوره و روانشناسی آوای بهار در خدمت شما دوستان آگاه و ضمیر روشن است.

در زندگی انسان ها چه اتفاقاتی می افتد؟
زندگی همه ی انسان ها با ناملایماتی روزگار مواجه می شود. یک روانشناس خوب با کمک مشاوره می تواند به شما یاری برساند تا از منجلابی که در آن گرفتار شده اید به سلامت بیرون بیایید.
آدم ها الزاما خودشان درست زندگی نمی کنند ولی یک روانشناس می تواند کمک کند و به شما راه درست زندگی را نشان دهد. راهی پر از روشنایی که در انتهای مسیر پشیمانی و احساس یاس و ناامیدی با آدمی همراه نیست. کلید رهایی به دستان شماست و گره مشکلات همه به انگشتان شما باز خواهد شد.
درک بهتر مسائل و شناخت عناصر موجود در پیرامون بشر می تواند او را با طبیعت بیشتر آشنا کند و حامی او در شناخت ذات پاک خودش باشد.
مرگ عزیزان و آشنایان ما ناگریز ترین اتفاق زندگی است اما واکنش هر یک از ما در مقابل درد نبود و جای خالی این افراد متفاوت است؛ در این شرایط سخت تنها یک فرد دلسوز می تواند ما را درک و احساسات نهفته در ما را بیدار کند.
در جامعه ی امروزی بسیاری از مردم دچار بیماری افسردگی می شوند. در طول این بیماری احساس یاس و ناراحتی، ناامیدی و نارضایتی در اینجور افراد بیداد می کند و تنها کسی که می تواند روی این زخم ناپیدای روح مرهمی بگذارد یک دکتر متخصص در این زمینه است.
هیچ کس جز خود انسان توانایی نجات خویش از تله های زندگی را ندارد. با مراجعه به روانشناس تنها مسیر سعادت به شما نشان داده خواهد. آغوش گرم آوای بهار پذیرای دردمندانی است که می خواهند برای داشتن یک زندگی سالم تر و بی دغدغه تلاش کنند و قدمی بردارند.
مسیر های طولانی با قدم های کوچک و بزرگ به مقصد می رسند؛ ایستادن در خط شروع و نگاه کردن به انتهای راه هیچ کس را به هدف نرسانده است.

مشاوره آنلاین و غیر حضوری به چه صورت انجام میگیرند؟

  1. ابتدا بر اساس نیاز خود و شرایط و امکانات ،یکی از متدهای مشاوره ذکر شده بالاتر را انتخاب کنید.اگر سوال یا راهنمایی نیاز داشتید،میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذکرشده با منشی تماس بگیرید.کافیست بر روی آیکون آنها کلیک کنید و از طریق واتس اپ ،تلگرام و تماس تلفنی درخواست خود را ارائه دهید.
  2. وارد درگاه پرداخت شوید و هزینه مشاوره را به صورت آنلاین پرداخت کنید.بعد از پرداخت ،شماره پیگیری برای شما ارسال میشود و زمان دقیق مشاوره به شما اعلان میشود.اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید با منشی تماس بگیرید.منشی هماهنگی های  لازم را انجام میدهد و شماره کارت بانکی در اختیار شما میگذارد تا  از طریق روشهای  اینترنتی یا از دستگاه عابر بانک،مبلغ را پرداخت کنید.(عکس رسید کاغذی واریز یا اسکرین شات رسید انتقال اینترنتی را نگهدارید و برای منشی بفرستید)
  3. تاریخ و ساعت مشاوره با شما تنظیم می گردد و از طریق روش های مختلف و آسان ارتباطی آوای بهار ،خانم دکتر معصومه تفته و سایر مشاوران مجرب آوای بهار روند درمان و برطرف کردن مشکلات شما را آغاز خواهند کرد.

مزایای مشاوره آنلاین ؟

√ با خدمات آنلاین مشاوره آوای بهار ،میتوانید در سریع ترین زمان ممکن با یک  مشاور خوب و مجرب صحبت کنید.

√ بدون آنکه یک روز کامل خود را در ترافیک و آلودگی هوا و مسیر های طولانی از دست دهید.

√ دیگر نیاز نیست برای یک ساعت مشاوره ،زمان زیادی را برای پیدا کردن مشاور،هماهنگی و رزرو نوبت در زمانهای خیلی دور و انتظارهای خسته کننده در کلینیک ها تلف کنید.

√ بدون آنکه لازم باشد از محل کار خود مرخصی بگیرید  تا با زمان خالی مشاورین ،هماهنگ شوید ،میتوانید از خدمات آنلاین مشاوره آوای بهار استفاده کنید تا در مناسب ترین زمان شما ،با شما ارتباط برقرار شود.

√ آوای بهار ،در بهترین زمان ممکن  و با راحت ترین روش های ارتباطی ،خدمات ارزنده و با کیفیت مشاوره را به شما عزیزان ،ارایه میدهد.