مشاوره روابط عاطفی، مهمترین مرحله زندگی انسان

روانشناسان و متخصصین امور اجتماعی، روابط عاطفی و محبتی را نقطه عطف زندگی انسان ها می‌دانند. روابط عاطفی شما همان نقطه ایی است که می‌تواند شما را به بلند ترین نقطه ی زندگی و اوج یک شخصیت موفق و هدفمند برساند و یا شما را وارد یک منجلابی از احساسات منفی و مضر کند. اگر می‌خواهید روابط عاطفی موفقی داشته باشید، اگر در ارتباط با دوستان خود، جنس مخالف یا نامزدتان دچار مشکل هستید. حتی اگر حس می‌کنید، در دوستیابی ضعیف هستید و می‌خواهید یاد بگیرید چگونه دوستانی خوب و مطابق میلتان داشته باشید، راه حل شما با ماست. در سایت آوای بهار با دریافت مشاوره روابط عاطفی به تمام جواب های خود خواهید رسید.

مشاوره و روانشناسی موسسه آوای بهار
دوست بدارید، دوست داشته شوید و در محبت زندگی کنید
زندگی یک تعامل اجتماعی است. حتی اگر تو دار ترین و درونگرا ترین فرد در دنیا باشید، باز هم به یک نفر در یک جایی احتیاج دارید که شما را خالصانه دوست داشته باشد، پای حرف های شما بنشیند و در مواقع ضروری کنار شما باشد. این شخص می‌تواند، دوست شما باشد یا هر کس دیگری که دوستش دارید. اما پیدا کردن چنین شخصی که بتوان روی او حساب کرد ساده نیست. حتی اگر دوستان خوبی هم دارید باید بدانید چه برخورد هایی لازم است که انجام دهید تا یک دوستی با دوام، صمیمانه و خالصانه داشته باشید.
گوته شاعر بزرگ بزرگ آلمانی می‌گوید: شاید اگر همه مردم جهان دوستان خوبی داشتند، دیگر شاهد هیچ جرم و جنایتی نبودیم. آری داشتن روابط عاطفی خوب می‌تواند شخصیت شما را متحول کند. شاید اگر بزرگترین دیکتاتور های جهان دوستان خوب و مثبتی داشتند و از یک مشاوره روابط عاطفی خوب بهره می‌گرفتند مسیر جهان عوض می‌شد.

حل مشکلات دوست یابی

داشتن دوست و رفیق در زندگی به اندازه ی خود زندگی مهم است. بسیاری از ضربه های روحی که افراد می‌خورند به این دلیل است که در روابط عاطفی خود دچار مشکلات عمده ای شده اند. داشتن دوستان خوب نعمتی است که باید برای به دست آوردنش تلاش کنید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان دوستان خوبی پیدا کرد، چگونه می‌توان روابط دوستی را حفظ کرد و آن را مرحله به مرحله جلو برد، خانم دکتر معصومه تفتی متخصص امور روابط اجتماعی و مشاوره روابط عاطفی با ارائه مشاوره دوست یابی چراغ راه شما در این مسیر است.

مشاوره رابطه با جنس مخالف

زندگی و طبع انسان به صورت طبیعی کشش درونی به سمت جنس مخالف خود دارد. علاقه به ایجاد ارتباط با جنس مخالف از غریزه انسان برای ابراز عشق و علاقه، تشکیل خانواده و… سرچشمه می‌گیرد. روابط عاطفی با جنس مخالف به اندازه ای مهم است که ممکن است مسیر زندگی شما را در کل عوض کند. ایجاد یک رابطه اشتباه می‌تواند باقی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد.
بسیاری از افراد به خصوص در جوانان به دنبال فهمیدن رمز و رموز جذابیت و روش های ارتباط با جنس مخالف هستند. بسیاری از افراد در این امر ضعیف هستند و این ضعف ضرر های جبران ناپذیری به زندگی آنها وارد کرده است. به صورتی که توانایی ازدواج و انتخاب یک مورد مناسب را ندارند و نمی‌دانند در مقابل جنس مخالف خود چگونه باید عمل کنند.
درست است که ارتباط با جنس مخالف چه ارتباط عاطفی چه صرفا یک رابطه ی اجتماعی از ابتدای تاریخ بشریت در انسان ها بوده است. اما با گذر زمان، پیشرفت درک ها و احساسات و برداشت های مختلف از زندگی و احساسات شخصی، این ارتباط پیچیده تر شده است. طیف شخصیتی افراد بسیار گوناگون است و به همین تفاوت ها انتخاب آدم درست و مناسب سخت است.
بسیار پیش آمده است که یک رابطه عاطفی و عاشقانه به دلیل برخورد های اشتباه و عدم اطلاع طرفین به یک سری از امور به راحتی از بین رفته است. ما به شما می‌گوییم به مشکل خوردن همیشه به انتهای خط رسیدن نیست، اگر به بن بست خوردید راه خود را بسازید و یا پرواز کنید. ما ابزار لازم را برای رفع این مشکلات در اختیار شما قرار می‌دهیم و با ارائه مشاوره روابط عاطفی، شما را در ایجاد یک رابطه موفق یاری خواهیم کرد.

جذابیت مسئله ای مهم در انسان ها

کمتر کسی را پیدا می‌کنید که دوست نداشته باشد جذاب به نظر برسد. میل به جذابیت یکی از قوی ترین احساسات درونی انسان ها است. کسانی که جذاب هستند می‌توانند به راحتی دوست پیدا کنند و روابط عاطفی، اجتماعی قوی بسازند. افراد جذاب غالبا در مرکز توجهات جامعه اطراف خود قرار دارند. شاید بسیاری از افراد را دیده باشید که به محض ورود به یک مهمانی و مراسم جو به سمت آنها تغییر می‌کند و توجهات زیادی را به خود جلب می‌کنند. آیا دوست دارید راز این جذابیت ها را بدانید؟ آیا دوست دارید جذاب به نظر برسید اما نمی‌دانید چگونه؟
شاید با خود فکر کنید، جذابیت یک اصل مادرزاد است و افراد جذاب این موهبت را به ارث برده اند. اما کاملا در اشتباه هستید. تنها زیبایی ظاهری در جذابیت موثر نیست. جذابیت برگرفته از یک سری اصول رفتاری و اخلاقی است. جزئیاتی در برخورد ها وجود دارد که که عمل کردن به آنها شما را وارد دنیای جذابیت می‌کند. تنها لازم است از یک راهنما کمک بگیرید. اگر داشتن جذابیت برای شما مهم است، راه حل شما در مشاوره جذابیت است. دکتر معصومه تفتی زندگی شما را متحول خواهد کرد. امتحان کنید.
دکتر معصومه تفتی، روانشناس و متخصص امور روابط عاطفی و اجتماعی
شاید اگر افراد باسواد و دانایی بر راس امور دنیا مشغول بودند ،در کنار مشکلات اقتصادی، جنگ، و مسائل دیگر، مشکلات روابط عاطفی را از مهمترین معضلات دنیا اعلام می‌کردند. در واقع این مسئله از زندگی انسان به صورت مستقیم با همه ابعاد زندگی خود فرد و دیگران ارتباط دارد. داشتن یک رابطه موفق به همراه دوستانی خوب باعث ایجاد سلامت روانی و آرامش روحی در افراد می‌شود. تصور کنید شخصی که در آرامش درونی به سر می‌برد چه زندگی موفقی خواهد داشت.
اگر به دنبال داشتن یک زندگی موفق هستید، می‌خواهید روابط قوی و دوست های مفید و خوب داشته باشید، می‌خواهید بدانید در برخورد با جنس مخالف چگونه عمل کنید، دنبال مسیر های جذابیت و تاثیر گذاری روی افراد هستید، دکتر معصومه تفتی متخصص و روانشناس، مانند راهنمایی بسیار لازم و ضروری، با ارائه مشاوره روابط عاطفی مسیر را برای شما روشن می‌کند.