درباره دکتر معصومه تفته

سرکار خانم دکتر معصومه تفته، با 16 سال تجربه عملی مشاوره و روان درمانی از برجسته ترین و سرآمد ترین متخصصین علم روانشناسی در کشور می‌باشند. سوابق و نتایج کاری به خوبی بیانگر قدرت و توانایی ایشان در مسائل روانشناسی و مشاوره است. دکتر تفته با داشتن مدارک بالای کلاسیک و کالجی و همچنین بهره مندی از تجربیات فراوان در حوزه کار عملی می‌تواند بهترین گزینه برای مراجعه شما به روانشناس و بهترین مسیر برای عبور از مشکلات باشد.
رزومه و افتخارات دکتر معصومه تفته
اگر به دنبال کسی هستید که بتواند راه حل و دوایی برای درد ها و مشکلات فردی، خانوادگی، جنسی و… در شما باشد، باید سراغ بهترین و کاربلد ترین بروید. دکتر معصومه تفته روانشناس، روان درمانگر و مشاوره خانواده در امور مختلف به صورت تخصصی می‌باشند. ایشان با کسب مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی و همچنین عضویت در انجمن APA آمریکا از باسواد ترین افراد در زمینه روانشناسی به حساب می‌آیند.
البته که باید تفاوت و سطح بالایی کار ایشان را حس کنید تا مهر تاییدی بر کلام ما بزنید. معصومه تفته عضو رسمی انجمن روانشناسی ایران است و در این 16 سال سابقه طلایی سکوی خروج از مشکلات به سمت آرامش و خوشبختی برای هزاران نفر بوده است. تعداد بالای مراجعه کنندگان قدیمی و جدید نمایان حسن اعتماد افراد به دکتر تفته است.
از دیگر افتخارات ایشان می‌توان به محقق و پژوهشگر برتر سال 88 در زمینه زوج درمانی اشاره کرد. همین مطلب کاملا گویاست که اگر در زمینه مشکلات زن و شوهری دنبال راه حل می‌گردید، درست جلوی چشم شما قرار دارد. همچنین دکتر معصومه تفته کارشناسی رسمی خانواده در شهرداری تهران نیز می‌باشند و در کنار آن مدتی به تدریس در دانشگاه عالی طباطبایی مشغول بوده اند.
ایشان با داشتن سابقه کاری موفق در دادگاه خانواده، تجربیات عملی فراوانی از مشکلات عمده خانواده و راه حل خروج از این مشکلات را به خوبی کسب کرده است. تجربیاتی که می‌تواند مشکل بسیاری از افراد را حل و فصل کند تنها کافی است به خودتان و به دکتر تفته اعتماد داشته باشید.
دکتر تفته اولین آسترو سایکولوژیست در ایران است. این افتخار با تخصص بالا و پشتکار فراوان به دست آمده است. آسترو سایکولوژی از شاخه های مهم در روانشناسی است که به وسیله آن با استفاده از متد مختلف به درمان مشکلات روانی، سیستم عصبی و هوشیاری ذهنی می‌پردازند. از قدیم گفته اند کار را به کاردان بسپار، دکتر تفته کاردانی است که با پیچ و خم کار خود به خوبی آشنا است. او درد ها و مشکلات را حل می‌کند و برای خروج آنها چاره و اندیشه دارد. مشکلات مختلف را به صورت عملی تجربه کرده است و می‌تواند احساس شما را به خوبی درک کند. روانشناس باید اینگونه باشد.

دکتر تفته راهی برای همه مسیر ها
اگر درگیر مشکلاتی مانند، افسردگی، سرخوردگی، عدم اعتماد به نفس، خجالت، انزوا گرایی و یا مشکلاتی مربوط به روابط زناشویی، مسائل دوست دختر، دوست پسری و انواع روابط عاطفی و یا حتی درگیر معضلات خانوادگی هستید، دکتر تفته شما را به مسیر های خروج از این مشکلات هدایت می‌کند.
در یک کلام ساده ایشان راه حلی برای تمام مسائل فردی و غیر فردی شما است. ایشان به صورت تخصصی در زمینه های، سکس تراپی، مشاوره خانواده، مشاوره روابط عاطفی، مشاوره امور کودکان و کودک پروری، زوج درمانی، تجاوز درمانی و مشاوره قبل ازدواج، فعالیت موثر و موفق دارند.
بسیاری از افراد به دلیل عدم وجود اطلاعات کافی و راهنمایی های درست در زندگی با سقوط ها و آسیب های مختلفی مواجه می‌شوند. دکتر معصومه تفته هم می‌تواند طنابی باشد برای بیرون کشیدن شما از مرداب مشکلات و همچنین می‌تواند چراغی باشد برای روشن کردن مسیرتان، همان چیزی که نیاز دارید.
دکتر تفته و موسسه آوای بهار
موسسه آوای بهار یکی از موفق ترین کلینیک های روانشناسی و روان درمانی در سالهای اخیر کشور است. دکتر تفته این موسسه را با شماره 42086 ثبت کرده است. آوای بهار تبدیل به یکی از خانه های امیدواری و پناهگاهی برای خروج از مشکلات مراجعه کنندگان شده است. تعریف آوای بهار را از زبان افرادی بشنوید که آرامش را پس از مراجعه لمس کرده اند.
متخصص و مسلط به علوم آسترولوژی
اختر بینی، طالع شناسی یا آسترولوژی از علوم معتبر و ثبت شده در جهان است. این علم، آشنایی با تاثیرات اشیاء کیهانی بر زندگی انسان ها است. آسترولوژی از قدیمی ترین و کاربردی ترین علوم در روانشناسی است که توسط افراد بسیار معتبر در جهان تدریس و پرداخته می‌شود. دکتر تفته متخصص و مسلط به علوم آسترولوژی می‌باشند و به این وسیله می‌توانند سرچشمه بسیاری از رفتار ها را پیدا کنند و درمان کنند، مسیری که شما را شگفت زده خواهد کرد.
دکتر معصومه تفته فعال، پویا و همه فن حریف
برگزاری بیش از 1000 سمینار و کارگاه های گروهی روانشناسی، عضویت در جهاد دانشگاهی، دانشگاه علامه طباطبایی و سوابق مختلف کاری نشانگر پویا بودن و فعال بودن ایشان است. دکتر معصومه تفته رسالت خود را در کمک به سلامت روانی مردم می‌داند. ایشان معتقد است که سلامت روحی و روانی درست به اندازه سلامت جسمی مهم است و لازم است در این زمینه به مردم کمک شود تا بتوانند از پس مشکلات برآیند.
در تمام این سالها، دلسوزانه به هدف رفع مشکلات مردم قدم برداشته اند. در کنار تخصص، تجربه و کارآمدی، دلسوزی و اهتمام به انجام وظیفه را هم قرار دهید، تا تمام چیزی که از یک دکتر روانشناسی می‌خواید در ایشان پیدا کنید.

دکتر معصومه تفته، کوچینگ و همراه شما در مسیر روابط عاطفی، ازدواج و آشنایی
روابط عاطفی و یا ازدواج مسئله ای فوق العاده مهم است. اگر به دنبال داشتن یک رابطه ای موفق هستید، اگر می‌خواهید در تمام لحظات و موقعیت های رابطه خود بدانید که باید چه بکنید و چه نکنید، اگر ازدواجی موفق و زندگی خوشبخت می‌خواهید، دکتر تفته همراه و هم مسیر شما خواهد بود.
با مراجعه به ایشان در ابتدای آشنایی با فرد مورد نظر خود می‌توانید همیشه از یک عقل برتر در رابطه خود بهره ببرید و زندگی بدون معضل و مشکل بسازید.
دکتر تفته این زمینه را به صورت کاملا تخصصی و ویژه دنبال می‌کنند. ایشان در تمام طول مسیر آشنایی، ازدواج و تشکیل خانواده در کنار شما خواهد بود، زیر و بم کار را به شما خواهد گفت. دکتر معصومه تفته همان فرصت ویژه برای حل مشکلات شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *