روابط عاطفی, هنر ارتباط با جنس مخالف

مشاوره روابط عاشقانه کلید ورود به دنیای عشق

مشاوره روابط عاشقانه، کلید ورود به دنیای عشق

روابط عاشقانه جزء جدا نشدنی از زندگی انسان ها است. شاید بتوان گفت یکی از دلایل برتری انسان ها از دیگر موجودات، عشق و محبت است. ما برای زندگی کردن و ادامه حیات به عشق ورزیدن و داشتن یک رابطه عاطفی محتاج هستیم. اما در دنیای امروز ، ممکن است به نظر برسد که ایجاد و حفظ یک رابطه سالم و شاد تقریباً غیرممکن است. با وجود استرس بالای زندگی، مشکلات شدید اجتماعی و فردی، وجود شبکه های مجازی و عصر دیجیتال و سرعت شگفت انگیزی زندگی افراد به خود گرفته است، ایجاد یک رابطه خوب با همسر یا شخص مورد علاقه شما ممکن است سخت به نظر برسد، اما اگر راه را بلد باشید، هیچگاه گم نخواهید شد. مشاوره روابط عاشقانه، در کلینیک آوای بهار، چراغی است در مسیر شما.

رابطه های عاشقانه و سختی های پیش رو

ایجاد رابطه با جنس مخالف برای دوستی و ازدواج با چالش های عمیقی و سختی همراه است. تشکیل یک ارتباط با پارتنر عشقی و جلو بردن یک رابطه با همسر، دوست دختر یا رابطه با دوست پسر خود در دنیای امروز نیازمند یاد گرفتن یک سری مسائل مهم و اصولی است. گرچه هیچ رابطه ای فقط از آفتاب و گل رز تشکیل نشده است و هیچگاه نمی‌توان گفت یک رابطه هیچ مشکلی ندارد، اما لذت بردن از یک رابطه عاشقانه، با عملکردی مثبت و سودمند متقابل غیر ممکن نیست. ممکن است کمی برای هر دو طرف کمی سخت باشد، اما ما کلید موفقیت را در دستان شما قرار می‌دهیم، و در تمام طول مسیر همراهتان هستیم.

چگونه رابطه درمانی می تواند کمک کند

انواع مختلفی از درمان وجود دارد که می تواند در متن روابط اعمال شود، اما همه آنها هدف یکسانی دارند: بهبود یا تقویت رابطه. تقویت رابطه بسیار مهم است. برای جلوگیری از شکست عشقی، جدا شدن ها، از بین رفتن حس محبت در زندگی باید به مسائلی بیشتر از عشق توجه کنید. فردی که دارای یک رابطه موفق و شاد با پارتنر عشقی خود می‌باشد، در همه ابعاد زندگی موفق خواهد بود. آرامش روحی، حمایت از طرف شریک خود و قدرت فوق العاده ای که عشق به افراد می‌دهد در زندگی بسیار تاثیر دارد.
اگر به دنبال تقویت رابطه خود با فردی که دوستش دارید هستید، اگر نمی‌خواهید دچار شکست عشقی و بحران عاطفی شوید، اگر دوست دارید آینده ای روشن پیش روی شما و فردو مورد علاقه شما باشد، سرکار خانم معصومه تفته، متخصص و روانشناس در زمینه ارتباطات عاطفی و مشاوره روابط عاشقانه، می‌تواند دنیای عاشقی شما را متحول کند.

یک رابطه فقط به عشق منتهی نمی‌شود

بسیاری از افراد به خصوص جوان تر ها تصور می‌کنند برای داشتن یک رابطه خوب تنها عشق کافی است. عشق لازم است اما کافی نیست. رابطه داشتن به معنی به اشتراک گذاشتن زندگی دو نفر با یکدیگر است. زندگی که از انواع عادات مختلف و رفتار های گوناگون متشکل شده است. تفاوت علاقه ها و انتخاب ها، نحوه متفاوت در برخورد با مسائل و… می‌تواند شروع کننده ی یک شکاف باشد. مشاوره عشق به شما کمک می‌کند ضمن تقویت محبت و علاقه خود به یکدیگر، یاد بگیرید چگونه با این تفاوت ها کنار بیاید و چگونه سعی کنید نقش مثبتی را در زندگی یکدیگر ایفا کنید.

مشاوره ارتباط با دوست پسر یا دوست دختر

یک رابطه با پارتنر عشقی می‌تواند بسیار هدفمند و مفید باشد. شاید بتوان گفت دیگر دوره ی ازدواج های سنتی به پایان رسیده است و لازم نیست دو زوج شب عقد یکدیگر را ملاقات کنند. روابطی که بر پایه ی دوستی بنا می‌شود بسیار مهم و فوق العاده تاثیر گذار در زندگی شما است. هیچگاه به عنوان یک سرگرمی و تفریح به آن نگاه نکنید زیرا ممکن است آسیب روحی و عاطفی که از یک رابطه می‌بینید تا آخر عمر گریبان شما را بگیرد و همه قسمت های زندگی را تحت تاثیر قرار دهد.
اگر می‌خواهید یک رابطه دوستی و عاشقانه خوب داشته باشید، اگر دوست ندارید با شکست عشقی مواجه شوید، اگر به دنبال قدم های بعدی و پیشرفت در رابطه خود هستید، بگذارید آوای بهار پلی باشد برای عبور شما از موانع و کلیدی باشد برای باز کردن در های خوشبختی. در این کلینیک با استفاده از دقیق ترین و جدیدترین متد روانشناسی روز و همچنین تجربه بالای دکتر تفته در امور عاشقانه، مسیری امن در جاده ی عاشقانه ی شما مهیا خواهیم کرد.

رابطه درمانی برای همه

لازم نیست حتما در رابطه ی شما مشکلی به وجود آمده باشد که به سراغ مشاوره روابط عاشقانه بیاید. این مشاوره می‌تواند بهترین پیشگیری برای بروز مشکلات باشد. همانطور که می‌دانید پیشگیری بسیار مفیدتر از درمان است. همچنین تصور اینکه این مشاوره تنها برای افرادی است که تازه وارد یک رابطه شده اند و یا جوان هستند صحیح نیست. یک رابطه ممکن است حتی بعد از چندین سال زندگی مشترک وارد مشکلاتی شود که حل کردن آن از عهده دو طرف رابطه خارج است.
درباره ی روابط خود ریسک نکنید. محبت و عشق در دو طرف مسئله ای نیست که بتوان روی آن آزمایش انجام داد. بسیاری از افراد سعی میکنند خودشان به طریق های غلط و غیر اصولی مشکلات را حل کنند که بعدا متوجه می‌شوند که کار از آنچه که فکرش را می‌کردند خراب تر شده است. ریسک نکنید و همان ابتدا در صورتی که حس کردید رابطه شما زمینه ورود به یک مشکل را دارد، به آوای بهار مراجعه کنید، مشاوره روابط عاشقانه بگیرید و سموم منفی و ضد عشق را از دل رابطه خود خارج کنید.

مراجعه به آوای بهار نشانه قدرت شما است

عده ای تصور می‌کنند مراجعه به روانشناس و گرفت مشاوره روابط عاشقانه، بد است و نشان دهنده ضعف آنها است، در صورتی که پیش قدم شدن و به فکر ترمیم و تقویت رابطه بودن نشانه قدرت شماست. قدرتی برگرفته شده از عشق به کسی که دوستش دارید و نمی‌خواهید آن را از دست بدهید. قدم اول را بردارید و مطمئن باشید آینده ای پر از عشق و آرامش در انتظار شما است. مرکز روانشناسی آوای بهار با در اختیار داشتن یکی از مجرب ترین و با تجربه ترین دکتر های علم روابط عاطفی، سرکار خانم دکتر معصومه تقته، می‌تواند قهرمانی باشد که نیازش دارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.