تربیت کودک و فرزند پروری, خانواده،کودک،نوجوان, مشکلات خانوادگی, نوجوان و بلوغ

زندگی خود را با مشاوره خانواده محکم کنید

زندگی خود را با مشاوره خانواده محکم کنید

خانه، قلب زندگی و قلب جامعه است. تمام تغییر و تحولات و مسیر های زندگی افراد از خانه و خانواده شروع می‌شود. در تعریف خانه به یک مکان چهار دیواری با ابعاد مشخص و وسایل زندگی بسنده نکنید. خانه مفهومی به وسعت خانواده دارد. مشکلات در خانه می‌توانند به زندگی همه اهل خانواده آسیب برساند، معضلات، دعواها و ناراحتی های در خانه باید به سرعت حل شود. همانطور که اگر اتفاقی برای عضوی حساس در بدن شما رخ بدهد به سرعت برای بهبود و رسیدگی به آن اقدام می‌کنید، تا از بروز آسیب های خطرناک دیگر جلوگیری کنید، مطمئن باشید خانه نیز همین گونه بلکه مهمتر است. مشاوره خانواده تضمین کننده گرما و صمیمیت خانه است.

مشاوره خانواده چه مشکلاتی را حل می‌کند؟

با گذشت زمان و تغییر عادت ها زندگی در کنار چند نفر به عنوان خانواده در یک خانه بسیار حساس شده است. رفتار ها و عادت های گوناگون افراد همچنین شرایط پیچیده ی اجتماعی و فرهنگی باعث شده است هیچ خانه ای بدون مشکل نماند. این مسئله در خانواده هایی فرزند دارند و بسیار شدید تر است. وضعیت اجتماع به گونه ای است که تربیت و آموزش فرزندان بسیار پیچیده شده است و اگر بدون اطلاعات صحیح بخواهید پیش بروید برای آینده فرزندانتان خطرناک است.
مشاوره خانواده عصای دست خانه و گرم نگهدارنده ی محفل خانه است. در کلینیک آوای بهار زیر نظر دکتر متخصص امور خانواده سرکار خانم تفته مشکلات شما به راحتی حل می‌شود و هیچ بن بستی سر راه شما قرار نخواهد گرفت. اگر در خانه مشکلات همسری دارید مانند دعوای زن و شوهری، اگر کودک ناآرام دارید و کلافه شده اید، اگر برای تربیت فرزند خود نگران هستید، اگر نمی‌دانید در مواقع حساس چگونه باید با کودک یا همسر خود برخورد کنید، اگر در زندگی زناشویی خود اعم از مشکلات عاطفی و مشکلات جنسی احساس شکاف و معضل می‌کنید و در آخر هر مشکلی که در کالبد خانه و خانواده دارید، کلید حل آن در دستان ماست.

مشکلات والدین

فرزند پروری و تربیت کودکان مسئله ای بسیار مهم و ضروری است. امروزه با گسترش عصر دیجیتال و فراگیر شدن فضای مجازی مسئله ی تربیت صحیح کودکان و آلوده نشدن به فضاهایی که مناسب آنها نیست بسیار سخت شده است. در شرایطی که استفاده بچه ها از تلفن های موبایل به دلیل کلاس های مجازی چند برابر شده است. وجود اینترنت و این درگاه بزرگ و غیر قابل کنترل می‌تواند پرتگاهی باشد برای سقوط فرزندان شما. آیا نمی‌دانید در این شرایط باید چگونه برخورد کنید؟ دنبال راه حلی هستید که کودک خود را از آلوده شدن به این فضا جلوگیری کنید؟ آیا کودک ناآرام پرخاشگر شما زندگی را به کامتان تلخ کرده است؟ و یا بالعکس برای فرزند گوشه گیر و منزوی خود نگران هستید؟
مشاوره خانواده برای افرادی است که فرزندان خود را دوست دارند و آینده آنها اهمیت می‌دهند. در مرکز روانشناسی آوای بهار شما یاد می‌گیرید در چگونه در مواقع حساس و ضروری برخورد کنید که نه به ذهن کودک آسیب برسد نه وارد دنیای نامناسب شود. در این کلینیک روش های صحیح تربیت فرزند را فرا می‌گیرید و مشکلات پرخاشگری یا انزوا طلبی را در فرزند خود حل می‌کنید. آوای بهار تضمین آینده ای روشن برای فرزند شما است.

مشکلات والدین
بسیاری از اوقات نیز مشکلات موجود در خانه از والدین است. مشکلات والدین می‌تواند همه چیز را در خانه تحت الشعاع قرار دهد. خانه باید مکانی امن برای دوری از مشکلات و پناه آوردن در آغوش خانواده باشد. اما زمانی که دعوای زن و شوهر بالا می‌گیرد این مکان دیگر خانه نیست و برای ادامه زندگی زن و شوهر یا تربیت فرزند مناسب نیست.
اگر از دعوا با همسرتان خسته شده اید و حس می‌کنید یکدیگر را درک نمی‌کنید. اگر به دنبال جواب و راه حلی برای عبور از این بحران می‌گردید، اگر نمی‌خواهید ادامه زندگی به همین منوال بگذرد. اگر درگیر مشکلات جنسی مانند، عدم نعوظ، عدم ارضای یکی از دو طرف، زود انزالی، خجالت، شرم از اندام، سرد مزاجی و… هستید، به شما می‌گوییم اگر هرچه زودتر به کلینیک آوای بهار برای مشاوره خانواده مراجعه نکنید، زندگی شما در خطر بزرگی قرار دارد.
نقطه ای در مقابل نیز وجود دارد. اگر نوجوان یا جوانی هستید که تصور می‌کنید خانواده شما را درک نمی‌کنند. مدام دعواهای مختلفی با پدر یا مادر خود دارید. نمی‌دانید چه مسیری را باید برای ادامه زندگی انتخاب کنید و هر مشکلی که در زندگی خود و خانواده دارید، دکتر معصومه تفته مانند یک دوست و رفیق راه بلند دست شما را می‌گیرد و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اولین قدم برای حل مشکلات خانه

اولین قدم برای حل مشکلات و رسیدن به آرامش از خودتان سرچشمه می‌گیرد. خود شما باید جرات و قدرت این مسئله را پیدا کنید که مشکلات خود را بپذیرید و برای حل شدن آن اقدام کنید. پس اولین قدم می‌شود پذیرفتن مشکل و انتخاب آوای بهار برای حل مشکل. ما می‌توانید طناب نجات شما از این چاق عمیق و تاریک باشیم. می‌توانیم قایقی برای نجات شما در این دریای پهناور باشیم، می‌توانیم کنار شما برای مشکلاتتان بجنگیم اما این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید مشکلات خود را حل کنید یا خیر؟
قطعا هر کس به زندگی خود و خانواده اش اهمیت می‌دهد و همیشه می‌خواهد کار درست را برای آنها انجام دهد، کار درسته در اینجا بازگرداند آرامش به خانه است، مشاوره خانواده دکتر تفته می‌تواند مسیری جدید برای داشتن خانواده ای جدید باشد. خانواده ای که یکدیگر را درک می‌کنند، می‌شناسند و برای رفع نیاز های یکدیگر تلاش می‌کنند.

آوای بهار بهترین انتخاب

هدف ما در کلینیک روانشناسی آوای بهار بهبود روابط خانه و خانواده است. خانم دکتر معصومه تفته متخصص مشاوره خانواده و امور خانه با جدیدترین و کارآمد ترین متد روز دنیا با تجربه ی بسیار قوی که در دست دارند قادر خواهند بود نقطه ی پایانی بر مشکلات شما باشند. اگر برای آینده خودتان خانواده و همچنین آرامش در زندگی اهمیت قائل هستید برای رفع مشکلات بکوشید و در این جهان پر خطر، حفاظی قدرتمند دور کسانی که دوستشان دارید بکشید، ما این قدرت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *